Skocz do zawartości

Podgląd materiałów niedostępny


kross12

Rekomendowane odpowiedzi

Podgląd materiałów mam niedostępny, we wszystkich slotach jest napisane \"not supported\"(mapy mi widzi) nawet jeśli przypisze materiały Bralila. Mam wersje 1.2.21 i korzystam z max 6 i niewiem czy dobrze go zainstalowałem(skopiowałem zawartość folderu \"brazil\"do folderu maxa oraz zawartość folderu \"sfmgr1_2_1\" do folderu \"sfmgr\" dysku \"c\" i uruchomiłem sfmgr.exe) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzieki jednemu z kolegow na tym forum, wiem jak sie tego pozbyc.

Wystarczy odblokowac Material Editor. Tam gdzie sie wybiera Renderer-a jest taka podkowka (zamknieta), trzeba ja odblokowac. That`s all.

 

Teraz wszystkie materialy sa widoczne nawet, gdy wybrany jest Brazil jako Renderer.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* 1.2.21

* Disabled the ability to use Brazil as the Material Editor (medit) renderer in max 6. Using Brazil as a medit renderer is not recommended and was causing some serious problems in max 6. Previously it was easy to allow this as a \'use at your own risk\' kind of feature - in max 6 the medit renderer is set when you select your output renderer. Use Scanline as the medit renderer for now.

 

 

 

i tak jak mowisz kkk81, w assign renderer>material editor musi byc odkludkowane i ustawione na scanline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności