Skocz do zawartości

jury animastera - wow


theurgicus

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawosci zajzalem na stronke animastera - tego konkursu asynchroniczno-analogowego Polsatu.

 

Wchodze i co widze ...

\"Filmy ocenia ośmioosobowe jury, w którego składzie jest między innymi: reżyser Stanisław Mąderek, którego film zrealizowany za pomocą komputera \"Stars in Black\", przyniósł międzynarodową popularność\"

 

Heh, czy \"Stars in Black\" tylko mi [co?] kojarzy sie z [papapa] - sami wiecie...

Jak to bylo - moze mi ktos przypomniec kto widzial ta produkcje, bo moje obiektywne wspomnienia naleza raczej do grupy tych negatywnych... juz sam nie wiem - miedzynarodowa popularnosc... ?

 

O co tu chodzi, chyba zaden z miedialnych bossow nie zaglada na taka strone jak ta ktora skupia naprawde zdolnych grafikow

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oj z tym zagladaniem to chyba jestes w bledzie

 

nawet w jedym odcinkow cos tam miedzy wierszami wspomniano o \"jakichs forach na ktorych, mlodzi ludzie wymieniaja doswiadczenia\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w drugim odcinku - gdy pokazywalianimacje \"1 maj\"

Ale nieźle ściemniali - bo jakby nie patzreć ludzie na tych forach o wiele więcej wskazuja znajomości niżeli ci juroży - przynajmniej z tego odcinka:P (bo do np. Bagińskiego to nie mam zastrzeżeń)

 

POzdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgin: znajomosci czego? Co wiesz o tym jurorach, ze wyglaszasz takie sady?

Wiekszosc na tym forum nie potrafi ocenic nic ponad realizm i fajne GI, a chodzi o cos wiecej i dlatego sedziowie sa z rozych bajek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug ale oni wcale wiecej nie powiedzierli - a sądzac po ilosci dostepnego czasu spokojnie mogli wytyczac wiecej błędów - z góry mówie że nie oglądałem wszystkich animasterów.

Ale z tego co ogladałem to też tylko na to zwrócili uwage:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie co powiedzieli w programie? Wiekszosc prac byla slaba i gdyby zaczeli wymieniac bledy, to by sie autorzy poplakali.

 

W swoim gronie na pewno byli bardziej szczerzy, bo tam zapadaly decyzje.

 

Poza tym to nie program na zywo i Polsat zmontowal tak, a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO nie wiem drug. NIektóre prace były na barzdo wysokim poziomie. - ale na tym polega rola jury - wybrać najlepsze - ale jak sami jurorzy wspomnieli że \"młodzi ludzie wymieniają sie doświadczeniami na forach, ale nie maja profesjonalnej oceny specjalisty\" - do tego tekstu sie cały czas odnoszę - ze troszkę z tym przesadzili- niejednokrotnie barzdo utalentowani ludzie odwiedzaja takie fora i chętnei pomagaja wymiejajac pozytywne i negatywne cechy prac..

NO ale krytyka musi być - nie??

To z Polsatem to wiem.

Oj...

Już sie troszkę zakręciłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giorgione, wydaje mi się, że oni choćby chcieli to nie mogą powiedzieć na antenie wszystkiego, ponieważ wiele osób oglądających ten program na pewno nie ma styczności z jakimkolwiek programem 3d, więc nic by nie kumali, gdyby ktoś z jury mówił bardziej technicznym językiem :) jak choćby w przedostatnim odcinku, gdzie była animacja spadającego bipeda rozbijającego się o różne boxy... koleś z jury unikał słowa \"biped\" jak tylko mógł, gadał tylko o \"nowej opcji w programie do animacji\" :D no ale cóż... Polsat dzieciom [cfaniak]

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo baza baza: mam taka luzna propozycje do Adka, albo ktoregos z modow znajdujacego sie w poblizu platige-a. (z platiga sa az dwie osoby w jury - dlatego mi sie tak napisalo, ale w sumie jesli ktos studiuje media na krakowskim asp to tez moze tego sedziego-dziekana zagadnac w tej sprawie... itd. )

 

moze po animasterze mozna by bylo ich (wszystkich lub chociaz tych co sie zgodza) poprosic o wypowiedz \"jak grafikowiec grafikowcowi\" gdzies na lamach czy to forum czy strony max3d.pl. ogolnie jestem ciekawy chociazby jak ten caly animaster przebiega od wewnatrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności