Skocz do zawartości

Mam problem:(


Gość Tomek Goclik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek Goclik

Jestem początkującym uzytkownikiem 3d max 5.Staram sie uczyc na różnego rodzaju książkach,poradnikach itp.oraz na tutorialach.W wiekszosci z nich pisze zeby zrobic box(pudełko)na podstawie jakiegos zdjecia.O co chodzi z robieniem tego boxa i jak sie go robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wiem jakie masz tutki ale na początek polecałbym Ci tutroiale z maxa Help>tutorials i jedziesz :) tam jest wszystko napisane dokładnie i po kolei - fakt po angielsku ale po samych obrazkach załapiesz o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek Goclik

gdzie jest ten help?szukam go i szukam i nie moge znależć.Napisz porsze jaki jest adres to sobie go zobacze.Nie wiem czy dobrze szukam bo szukam narazie na stronie www.max3d.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutoriale maxowe są wbudowane w program, a znajdziesz je tak: -> Main Menu (ten pasek z file/wiew itd.) znajdujesz Help (na samym koncu po prawej) i Tutorials.

 

W każdej książce (przynajmniej z Heliona) na początku zawsze jest opisanie interfacu itd. Jestem pewien ze jest tam napisane jak zrobic boxa, po za tym podstawy angielskiego Create (ten sam panel co Help) i Standart Primitives\\Box i tworzysz w viewporcie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek Goclik

mój problem polega na tym ze jak mam jakies zdjecie np.samochodu i na jego podstawie chce ten samochód zrobic w 3dmax to w tutorialach piszą zeby zrobic boxa.I ja właśnie nie wiem jak tego boxa zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności