Skocz do zawartości

Strona: Akademia Fryzjerstwa


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Twarz kobiety, oczy - to jedne z najbardziej przyciagajacych wzrok elementy. U Ciebie sa 3 buzki obok siebie i nie wiadomo gdzie patrzec.

 

Roz mi sie nie podoba. Rozumiem konotacje, ale mdlo zdeczko.

Menu wisi ni z gruszki, ni z pietruszki, obite w kanciaste ramy, a pod nim licznik (sic!). Oby bylo sie czym chwalic.

 

Sklad textu i ilustracji jest straszny. Pelno bledow, a najgorsze wiszace \"w\" na koncu wiersza.

Ile uzyles krojow? 4-5?

 

Ogolnie jeszcze troszke pracy Cie czeka. Jak na taka akademie to strasznie grzecznie i klasycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krojów?

 

Nie ... są 3 kroje czcionek. Teksty na stronie pójdą zapewne do poprawki i będą nowe. Co do twarzy ... hmmm ...

 

Menu takie zostanie. Narazie wszystkim którzy widzieli najbardzie sie podobalo. Probowalem z innym menu i naprawde nie pasuje. Ale jeszcze pomęczę jak tylko dostane materiały.

 

Licznik oczywiscie tak nie zostanie. thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do liczby krojów to bym się nie trzymał tak mocno zasad, bo te na górze wcale się nie gryzą. Ale użycie bolda, podkreślenia, zwykłej czcionki w tekście już jakoś za dużo. Faktycznie część z tekstem jest najsłabsza. I te obrazki małe przez tytuł \"Berendowicz..\" strasznie się cisną w ramce czarnej. Bym z ramki zrezygnował, albo dał fotce trochę białego luzu wokół. Ale co do wiszącego \'w\' to nie sądze, że można tego uniknąć. Trzeba by tekst formatować linijka po linijce, a tak się nigdy nie robi. Zwłaszcza gdyby klient miał np własny edytor do edycji newsów. No chyba, że o czymś nie wiem..

 

Faktycznie licznik chyba na dół powinien zjechać.

 

Co do oczu, twarzy, to mi to nie przeszkadza. No i nie uniknie się nadmiaru żeńskich twarzy na tej stronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Ale co do wiszącego \'w\' to nie sądze, że można tego uniknąć. Trzeba by tekst formatować linijka po linijce, a tak się nigdy nie robi.\"

 

Leander, no bez jaj! Ludzie grube tomy ksiag sprawdzaja linijka po linijce, a tu jest raptem kilka znakow na krzyz.

To nie jest moje widzimisie, tylko poprawny sklad. Pani na j. polskim nawet tego uczyla :P

 

Edytor newsow moze dzialac jak nasz panel. Sa znaczniki html i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest moje widzimisie, tylko poprawny sklad.

 

Masz racje, ale jak to pogodzić z wyrównaniem tekstu do prawej?

 

Wstawiając br-y przed \"w\", \"z\" itp parametr \'justify\' przestaje działać.

Inna sprawa, że ja jestem przeciwny wyrównywaniu tekstu do prawej.. :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest jeszcze justowanie.

 

no jest, do prawej, do lewej, wyposrodkowanie. Ale rozciagnac jednej linijki na żądaną szerokośc sie nie da. Mozna jeszczem kombinowac dodając spacje przy tej technice Adka. Ale straszne sie rzeczy dzieja na przegladarkach dla osob niedowidzacych, ktore powiekszaja sobie tekst w ustawieniach przegladarki. A sporo takich jest, nawet wsrod informatykow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku, zlotko, ilustracji w texcie moze byc milion, chodzilo mi glownie o te panie \"layoutowe\". ;)

 

Teraz juz nic nie widze, bo za dlugo sie na nie gapilem.

Nic juz wiec nie mowie. Nie znam sie.

 

Leander: nie rozumiem o co chodzi z ta rozciagnieta linijka. Jak dam BR przed literka w, w akapicie P align=justify to wsyzstko bedzie jak trzeba, nieprawdaz?

 

Jest jeszcze CSS, ktorym ponoc cuda mozna robic, ale na tym to juz w ogole sie nie znam, wiec milkne ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc rzeczy, linie, podkreslenia etc sa wlasnie robione css\'em ...

 

Zastosowałem większość leandra. Łącznie z teraz dwukolorowym lewym paskiem.

 

A te dwie Panie - już tylko dwie zostaną bo tak chciał szef :>

 

po całkowitej zmianie tekstu nie ma już \"w\" na końcu ,a nie ma sposobu na ręczne jutrowanie tekstu tak aby we wszystkich przeglądarkach było dobrze (no chyba ,że zamieścić tekst jako JPG - gdzieś to widziałem ,ale to wtedy jest po prostu śmieszne).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dam BR przed literka w, w akapicie P align=justify to wsyzstko bedzie jak trzeba, nieprawdaz?

 

test zrobilem i sie rozjezdza :/

 

Co do CSS to prawie masz racje. Tzn ustawienia przeglądarki nie maja wplywu na CSS (kwestia niedowidzących), ale tylko pod IE. Pod netscapem juz to nie za ciekawie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastosowałem większość leandra

 

To ja tylko dodam, że aktualna wersja z formatem tekstu jest jednak bardziej Adka niż moja, ale też już nie jestem w stanie ocenić która jest lepsza i sobie idę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności