Skocz do zawartości

Foundation vs Essentials vs Advanced


farelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy kto mógł by mi wytłumaczyć różnice między wersjami Foundation, Essentials, Advanced? Głównie chodzi mi o to czego brak XSI Foundation. Jeśli to pytanie i odpowiedz już gdzieś padło to przepraszam że zaśmiecam i proszę tylko o linka.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

800euro * 3,27 = 2616zł - biorę :)

W poniedziałek postaram się dowiedzieć czegoś u źródła (no prawie :P ) - czyli napisze/zadzwonie do dystrybutora.

 

Ja też czekam na odpowiedź polskiego dystrybutora, porównajmy cenniki, może się to nam opłaci :) Chciałbym zamówić wersję Win 64 bit lub Dual Os 64 bit, nie wiem tylko czy w ogóle istnieje wersja 64 na Linuxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie info:

1. XSI Foundation Win (any version) to XSI Essentials Windows 32bit or 64bit v7.x - 630 euro netto

2. Foundation Win (any version) to XSI Essentials Windows 32bit or 64bit v7.x with 1 year of maintenance - 950 euro netto

3. Foundation Win (any version) to XSI Essentials Windows 32bit or 64bit v7.x with 2 years of maintenance - 1250 euro netto

4. XSI Foundation Win (any version) to XSI Advanced All OS 32bit v7.x - 1600 euro netto

5. XSI Foundation Win (any version) to XSI Advanced All OS 32bit v7.x with 1 year of maintenance - 2200 euro netto

6. XSI Foundation Win (any version) to XSI Advanced All OS 32bit v7.x with 2 years of maintenance - 2850 euro netto

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dziś dopiero cenniki dostali, bo dopiero wieczorem (po 19.00) dostałem odpowiedź z takim właśnie cennikiem. A jest jeszcze lepiej niż myślałem, biorąc pod uwagę mocny złoty szykuje się bardzo apetyczna oferta :)

Taki promocyjny cennik jak powyżej obowiązuje do 30 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus, wchodzi w to też upgrade do wyższej wersji, inaczej nie miałoby to sensu - zwykłe upgrady związane z poprawkami do bugów są w standardowym suporcie, natomiast jeśli panowie z xsi zrobia jakaś nową wersję z nowymi bajerami to wtedy tylko wykupienie "maintenance" umożliwi bezpłatny upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podłącze sie tu

 

to opis Essentials

 

XSI Essentials comes complete with all the tools artists need for a full scale 3D production - 3D modeling, animation, texturing, rendering, hair, cloth, dynamics and more.

XSI 7 Essentials comes with all new features including ICE.

 

a to opis ADV

 

XSI Advanced includes everything studios need to set up and run a creative animation facility. XSI Advanced includes everything in Essentials plus 5 XSI Batch rendering licenses and XSI Behaviour crowd simulation.

If you need a quick and easy way to set up a render farm with XSI, this is it.

 

Czy ktoś mogłby my wytłumaczyć to właśnie "5 XSI Batch rendering licenses and XSI Behaviour crowd simulation. " w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś ju z upgrade z FND do ESS? właśnie przyszła do mnie płytka z XSI 6.5 i nie wiem czy mam odinstalować foundation 6.02, zainstalowac na nowo Ess 6.5 a potem ściagnąć XSI 7 czy może nie instalować 6.5 i od razu ściągnąć XSI 7 i zainstalować i próbować zarejestrowac przy użyciu klucza- mam wersję 6.5 z kluczem usb, XSI miał być bez wersji dongle, chyba że ktoś miał już dongle, wychodzi na to że ja mam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zakupiłem przed premierą, dostałem v. 6.5 i dongle, ale płytka z XSI 7 nie przyjdzie, tylko download, można tez ściągnąć The Artist's Guide to XSI 7, polecam.

Pisałem do suportu ale chyba mają tam teraz niezły sajgon bo odpowiedzi są zwięzłe i krótkie :)

Wysłałem request code z formularza na stronie xsi i czekam od piątku, jutro zacznę się niepokoić jak nie przyjdzie mój klucz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności