Skocz do zawartości

Pliz pomuzcie z kolorkami -> projekt strony


bartonfink

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ten komputer z monitorem - ładny :), jednak lepiej jakbys zamienil (ten taki siatkowany) na cos innego bo niepotrzebnie sie powtarza, moglbys tam wrzucic jakis kodzik i np. myszke albo klawiature ktorej nie ma jeszcze (bys mial na stronie juz caly zestaw komputerowy :])

menu wykonane we flashu - mozna by wyrzucic z tylu powtarzajace sie napisy (te rozmyte) i zastopic je czyms albo wogole nic tam nie dawac tylko jakies fajne tlo, chodzi o te napisy przesuwajace sie bo tak te rozwijane menu bardzo fajne jest

menu ktore czasem wyswietla sie na wspomnianmy juz komputerze \"siatkowanym\" :D - do wymiany, mi sie wogole nie podoba,

 

pozatym bardzo fajnie, mozna troche to dopracowac jeszcze, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ograniczyles strone na wysokosc do tego mikro okienka? Nawet nie widac daty aktualizacji ostatniego newsa. Pusc strone na dol, na pewno tylko zyska.

 

Bardzo fajny ten patent z jeżdżącym menu. Troche mógłby być ładniejszy, ale pomysł b. ciekawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi sorki ze dlugo nieodpowiadałem(brak netu w domciu)

 

co do stronki to straszny peh bo mi dysk padl 2 dni po tym poscie (i nic - oo zgrozo- nie nagralem na plyty) bede musial rozpie..przac wlasne swf-y zeby wiekszosc powyciagac

 

Wiec napewno stronka sie zmieni(wezme pod uwage wasze rady)

 

akdsn ---> cenie sobie krytyke , ale konstruktywna :) napisales ze kolory sa najlepsze - poczym tylko odnosnie nich podales jakis swoj pomysl/rade (stronki robie hobbystycznie - wiec prosze o wyrozumialosc) ---- wiecej konkretow

 

masz racje - \"niekonsekwencja w stylu \" popracuje nadtym :) zeczywiscie glupkowato to wyglada

 

lender --> masz racje stronka troszke za krotka poprawie to

 

loo --> napisy z tylu musza byc innaczej caly efekt pujdzie sie rypac :/

 

ale co do powtarzania to masz racje -- tez mnie to juz razilo (tylko ze hyba na dole pozostanie tak jak jest - a na guze wzuce cos innego)

 

nad tym dolnym menu popracuje

 

 

dzieki all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barton_fink juz precyzuje :)

choc nie przepadam za bajerami (przerost formy nad trescia) to animowane menu w tle moze byc calkiem atrakcyjne.

pomiajac fakt ze to ten bajer sie najdluzej laduje odstaje to forma i estetyka od reszty. jakos nie pasuje mi zamykanie tej animacji w ramki. chyba lepiej by wygladalo wtopienie w tlo niz konwencja bannera. moze ten komp na gorze tez lepiej by wygladal wyrenderowany z gi w tej samej scenie co napisy.

ramki buttonow sa strasznie nieczytelne aty wszedzie dajesz ramki. ogolnie kompozycja nieskladna. jesli juz musza byc ramki to gorne menu nijak nie gra z animacja pole nizej dziwnie przesuniete i te uciecie lewego gornego naroznika z innej beczki.

czcionki. mi sie wyswietlaja newsy w times new roman i to jakos nie gra z reszta.

hierarchia waznosci. `design: bartonfink` i menu animowane jest wazniejsze od `informatyka akademia pedagogiczna`? przy czym to ostatnie w bardzo nieopowiednim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności