Skocz do zawartości

[SSAT] "Cruel 1984"


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie sam concept.

Historia:

W świecie Orwella z "Roku 84" w domu pewnego małżeństwa psuje się telewizor-szpieg. Prawowici i oddani partii mieszkańcy od razu zawiadamiają serwis w obawie przed represjami. Serwis przybywa wraz z dwoma milicjantami (dla ochrony serwisanta). W trakcie opóźniającej się naprawy milicjanci dla rozrywki gwałcą żonę.

 

50167ca08c712d78.jpg

Edytowane przez Ex3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niesmaczny pomysl z gwaltem. Rozumiem ze ksiazka ale tam mialo to na pewno szerszy kontekst i zapewne przedstawialo stopien "odmozdzenia" obywateli. Rob jak uwazasz ale nie lubie takich scen nieuzasadnionych, tzn bez jakiegos waznego przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że gwałt to bardzo ciężki temat ale zamierzam się go podjąć.

Nie zamierzam go pokazywać dosłownie czy jako coś przyjemnego. Chcę z tego konceptu wyciągnąć maksymalną dawkę dramatyzmu i tragedii.

Chcę za to pokazać że i w takiej prozaicznej bitewce można też pokazywać bardzo poważne rzeczy.

 

Będzie widać tylko kobietę opartą o umywalkę (jej rękę i może tył głowy) i zamazanego oprawcę w lustrze. A z drugiej strony chcę ukazać męża/ojca wymierzającego cios nożem w odwróconego milicjanta.

 

 

Hm... swoją drogą inni pokazują szaleństwo, morderstwa i samobójstwa.

Czy to nie są przypadkiem równie ciężkie tematy.

A w przeciwieństwie do reszty (IMHO) ja podchodzę do tematu poważnie. Nie będzie tu kolorowo i miło.

Przypominam że tematem bitwy są "STRASZNE skutki awarii telewizora" i u mnie faktycznie będą one straszne i nie tak oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniam, gwałcą, mniam

powodzenia

 

przypominam, za radiem Erewań z filmu "Ninoczka" (zapytajcie rodziców) - że gwałt w biegu jest niemożliwy, bo kobiełka z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo klimatyczny,

ciekaw jestem ile dramatyzmu uda

ci się wyciągnąć z samego otoczenia.

 

Dużo dziur rdzy i brudu.

 

Co o oświetlenia to musisz nad nim

popracować, wydaje mi się że samą

niebieskawa poswiatą kineskopu

tchniesz żucie w scenkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności