Skocz do zawartości

[SSAT] ,,Brat mi zmarł''


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa wątku może jeszcze ulec zmianie.

A tak wygląda moja wizja: Przychodzi uzależniony dziadek od telewizora do pokoju i włącza go, ale nie chce działać. Telewizor chodź jest tylko odłączony od kontaktu to uzależniony dziadek nie wie co sie dzieje, wyrywa se włosy, rozwala otoczenie i się wiesza na żyrandolu. ? :D Czyli na renderze/obrazku będzie widać powieszonego dziadka, może rozwaloną ścianę, włosy na podłodze itp..

 

 

W concepcie może jeszcze coś ulec zmianie.

Edytowane przez gawel72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki. Zastanawiam się czy by nie zrobić tego dziadka cartoonowego, choć jeszcze nigdy nie robiłem cartoonowych postaci. I chyba zamiast powieszonego, zrobię go klęczącego na ziemi, wyrywającego włosy i krzyczącego do sufitu. A telewizor będzie 50 calową plazmą wśród zrujnowanego pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem trochę koncept. Bohater będzie nadal dziadkiem, a telewizor (który umarł) będzie namalowany białymi liniami na ścianie tak jak to w policji robią po ciele.

Tutaj szybki szkic zrobione w psie (myszką):

 

conceptfi3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz Innos!

Mały updejt? I przy okazji próbuję ustalić kadr. Zrobiłem też małe zmiany w koszuli dziadziusia, ale na razie nie pokażę. Jak by co, komodę wymodelowałem z pierwszej lepszej refki na google :P, ale niestety zapomniałem na razie wymodelować klamek. Aaa.. co powiecie o proporcjach dziadka? Nie za długi czasem? skrócić go, wydłużyć??

 

render00ey8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności