Skocz do zawartości

[SSAT] Serwisant


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Tytuł jest roboczy,potem coś wymyśle,na razie zaklepuje temat,coby nikt na to samo nie wpadł.

Akcja przedstawia się tak: telewizor ulega awarii, więc wezwany zostaje serwisant który ma go naprawić. Mąż w pracy, żona sama w domu z tym fachowcem. No i dochodzi do....... czegoś co już wasza wyobraźnia musi wam podpowiedzieć bo oczywiście nie pokaże tego dosłownie :D

Jeszcze nie zastanawiałem się jak to będzie wyglądać ale trzeba pokazać że babka ma męża i wyraźnie ma się ku serwisantowi :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Ps.mam nadzieję że skutki awarii telewizora są w tym przypadku aż nazbyt straszne:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zrobiłem koncept!:D:D

my.php?image=konceptfb3.jpgkonceptfb3.jpg

Mam w planach zrobić takie ujęcie żeby kamera była umieszczona w kuchni i przez drzwi było widać salon w którym akcja się dzieje.W tym skrawku kuchni który widać będzie jakaś lodówka czy coś a tam zdjęcia tak żeby było wiadomo ze babka to mężatka.

Koleś coś tam grzebie w TV a babka nachyla się w takiej pozie jak na koncepcie:D anatomia widać jest perfekcyjna więc każdy wie ocb.Będzie miała taką przezroczystą sukienkę z różowym futerkiem.

Tylko tu pojawia się kilka problemów:

-nie mam zielonego pojęcia o kompozycji itd:P

-nigdy nie modelowałem organiki

-nie mam pojęcia o renderowaniu/oświetleniu itd

Ale bitwa jest od tego żeby się uczyć więc będzie dobrze:D

my.php?image=konceptfb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności