Skocz do zawartości

[SSAT]: "Szybki serwis TV."


Rekomendowane odpowiedzi

Koncept jest następujący

 

Polski:

 

Kilka godzin przed premierą ostatniego odcinka Mody na sukces pewnej babci psuje się telewizor Zdenerwowana babcia wsiada do swojego samochodu (Fiat 126p) na dachu telewizor i pędzi do serwisu Tv Czy wygra z czasem i zdąży?? Babcia w maluchu może być bardzo niebezpieczna

 

Będę uzupełniał z czasem ten wątek Życze innym powodzenia

 

English:

 

A few hours before the premiere of the last episode of "Bold and Beautiful" some grandma's TV set breaks down. Desperate grandma stuffs the tv set on the roof of her Fiat 126p and speeds to TV service. Will she make it on time? Grandma in the Fiat 126p can be really dangerous.

Edytowane przez Vehr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mój pomysł jest następujący:

Podczas Oglądania ostatniego odcinka Mody na sukces. Fanką serialu jest starsza babcia której podczas trwania serialu zepsól się telewizor zdezorientowana babcia nie może wytrzymać presji i wpada w szał z tego wszystkoego postanowila poplnić samobujstwo i wypada przez okno. Moze pomysl wam sie spodoba jest duzo czasu wiec sie bardzo postaram podczas trwania konkursu moj pomysl bedzie się trochę przekształacł

Pozdrawiam wszystkich Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakto przedstawisz wszystko w jendej scenie? To ze to moda na sukces, ze telewizor sie zepsol i ze ztego wlasnie powodu babcia stoi na balustradzie probojac popelnic samobojstwo. Ja bym radzi troche przemyslec ten pomysl i sprawdzic czy jesto wogole mozliwe do przedstawienia na jedny obrazku tak zeby wszystcy zrozumieli o co chodzi. Po mimo wszystko zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda na sukces nigdy się nie kończy ;) nawet jak tv nie działa to i tak ją oglądasz :D Ale babcia + maluch ekstra, trochę praca Ani mi się przypomina tylko tam inny motyw bo dres + maluch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząlem modelować lecz coś slabo mi to idzie no cóż dopiero zaczynam z 3d zrobilem taki prosty telewizorek sporo do poprawy ale jest motywacja Potrzebuje słów krytyki :)

Pozdrawiam xD:):);):D:D

237cb5d8f27abdd4.jpg

Edytowane przez Vehr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taki maly up jest pare istotnych bledów lecz je poprawie jutro oraz dodam szczegoly lampy zderzak kola itp Pamietajcie że to moj 1 samochod niespodziewajcie sie czegos nadzwyczajnego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche poprawilem lecz jeszcze nie wszytsko zostalo mi jeszcze szczegoly czyli klamki lusterka swiatla wycieraczki myszle ze jak na 1 to jest nienajgorzej

 

Jeśli to twój pierwszy model samochodu to naprawdę wyszło bardzo zgrabnie. Troszkę dopieścisz i będzie git. Apropo szyby i drzwi to raczej bym osobno zrobił albo wyciął z istniejącego modelu. Zwłaszcza szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak dlugo nic niedawalem ale kompa nie mialem zachcailo mi sie zmieiac z amd na intel i teraz mialem sae klopoty ale juz wszytsko gra dzis zaczalem robic miasto ale mi cos nieidze musze w tym tygodniu zrobic to miasto aby zarzyc maly update nize cos jeszcze zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace trwaja dodalem pare szczegołow w zaznaczonym miejscu nie wiem co dodac na malucha bedzie spadalo kowadlo no i podloga troche pusta cos sie wymysli nikt nieocenie?? Mojej 1 powaznej pracy Pozdrawiam i zycze powodzeniacfaa392cf87d744d.jpg

Edytowane przez Vehr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak calkiem serio:

 

auto stoi na podworku tak? co to sa te okna? do budynku mieszkalnego?

maluch fajny, ale zrob zgrabniejszy zderzak i mniejsze lusterka.

jesli to znak drogowy kolo drzwi to zdecydowanie za maly.

telewizor moze sprobuj inaczej postawic,albo usun mu nogi (tv raczej nei ma takich nog).

 

 

no i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla proba tesktur tez mi sie niepodoba siedze w 3d okolo 4 miechow wiec nic szczegolnego poprawie wszystko tylko gdybym dal displacement map to bum dlugo czekal a tak w ogole to u mnie najgorzej z texturami i renderem Dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla proba tesktur tez mi sie niepodoba siedze w 3d okolo 4 miechow wiec nic szczegolnego poprawie wszystko tylko gdybym dal displacement map to bum dlugo czekal a tak w ogole to u mnie najgorzej z texturami i renderem Dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi chyba o disp i bump, ale o rozmieszczenie tekstur.

Poczytaj na temat unwrap (i ewentualnie uvw map), jeśli tego jeszcze nie znasz.

Zacieki na drzwiach wyglądają rozciągnięte w kierunku poziomym, i ogólnie nieostre.

Tekstura na niebieskich elementach (nie jestem pewna co to jest) też jest chyba rozciągnięta pionowo.

Mur, jeśli jest aż tak zepsuty, powinien mieć uszczerbienia i uszkodzenia przy kantach, to dotyczy i modelu i tekstury. Dolna część muru, ta ciemniejsza, mogłaby mieć jakieś chlapnięcia błotem tuż przy ziemi.

Maluch nie powinien być tak równomiernie podrapany. Są miejsca gdzie łątwiej o odrapanie (kanty, części wystające, narażone na nieprawidłowe parkowanie itp)

Tekstura ziemi jest bardzo rozmyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly upek troche do poprawy ale sie niemartwie najgorzej z teksturami metalu drzwi i samochodow napozniej wrzuce w niedzile prace na nominacje lecz nielicze na nic bylo to swietne doswiadczenie i super zabawa pozdrawiam

862086c7120f85ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, bez opisu patrząc na ten obrazek wydawało mi sie ze to jest jakiś, serwis tv 'z dostawa do domu', a to jest ich samochód serwisowy z dużym logiem na dachu, którym jeżdżą do klientów.

Nie widać tu tej babci, nie wiadomo co ta duza szafa robi tam w powietrzu, 0 agresji i strasznych skutków.

To tak moim dość obiektywnym okiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności