Skocz do zawartości

[SSAT]: Pan Golem


Rekomendowane odpowiedzi

koncept_01.jpg

 

Taki prosty pomysł. To na razie luźny koncept.

Pan Golem idzie oddać telewizor do naprawy, oczywiście trafia na kolejkę. Widocznie wszyscy w tej krainie mają dziś pecha z TV.

Wszystko będzie toonowe raczej. Rozważam dwie opcje "tła", albo poczekalnię w przychodni, albo wejście do budynku w mieście fantasy (konkretnie wysokie wieżowce z gliny itd), ale to rozwikłamy później jak wam pokażę o co mi chodzi. Przyjmuję taktykę Fikołka, dużo updateów, dużo pracy hehehe :P

 

PS

Sorry za koncept, ale rysownikiem to ja nie jestem ;)

Edytowane przez Creator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej,

Już pracuje nad modelami, na razie nad TV. Najpierw wrzucę referki, a za niedługo moje dotychczasowe wypociny :)

Postanowiłem zrobić różne telewizory, myślę bardziej o stylu retro. Rocznikowo wybiorę lata 80-te i w dół. Mam zboczenie na punkcie futurystycznego designu z lat 50-tych (przez Fallouta :P), także będę próbował coś w tym stylu też zrobić. Zawsze podobał mi się TV z gry Devil Inside:

1749502_1_b.jpg

Niestety lepszej referki nie mam.

 

A tu dorzucam kilka rodzajów sprzętu, wykopanego z sieci, którym się będę inspirował ;)

normal_old%20tv%20copy.jpg

OLDTV.png

OldTV.jpg

old_tv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh coś taktyka Fikołka przerasta moje siły hehe :P

Narazie zmotałem jeden TV w dwóch wersjach, to będzie pani telewizor ;) Jak widać najpierw testowałem Devil Inside'owy TV żeby sprawdzić jak to wyjdzie. Powiedzcie który lepszy, elementy mogę dowolnie przerzucić, także mówcie co ok a co nie. Dodam jeszcze szczególiki. To z tyłu to dupy ;) Twarze itp przewiduję jako teksturę (wyświetlane przez kineskop). Jak renderowałem przypomniałem sobie że zapomniałem o jednym, łatwym elemencie, a mianowicie o antenie, ale to nadrobię następnym razem ;). Sorry za słabe rendery, ale trochę jestem zharowany i nie mam siły walczyć z ustawieniami, a testuje dopiero LuxRender'a, bo Yafray odmówił mi posłuszeństwa, a nie mam czasu się z nim cackać ;)

 

render_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ho!!

Sorry ja niestety się nie wyrobiłem, ale przenoszę prace do WIPa bo szkoda żeby się zmarnował dotychczasowy materiał ;)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia nominowanym :)

 

EDTI:

Proszę moderatora o przeniesienie jeśli można :)

Edytowane przez Creator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności