Skocz do zawartości

[SSAT]: "Wynoś się!"


Rekomendowane odpowiedzi

Scena przedstawia smutnie wyglądający (może nawet płaczący) telewizorek z takim woreczkiem jak włóczykija :D W tle widać rodzinę która stojąc u progu drzwi swego domu przepędza pęknięty i stary telewizor.

 

Całość raczej konwencja pół-toon bo same postacie 100% toon (rodzinka podobna raczej do hobbitow :D) ale otoczenie postaram się zrobić realistyczne.

Edytowane przez Innos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Modelik TV skończony podobnie jak jego "akcesoria". Zamieszczam telewizorek w pozycji i miejscu, w którym będzie się znajdował na kadrze.

 

 

tvsx2.jpg

 

PS. Powiedzcie co i jak z kolorystyką bo ja mam jakiś sentyment (!?) do dużego kontrastu i wogóle takich przecukierkowych kolorków :D

 

PS2. Biały outline to efekt przyśpieszania renderu, tak żeby był gotowy w około 1 minutę. W ostatecznej pracy nie będzie tego typu "efektów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopracowywać to jeszcze będe ale wiesz - postproces też nie śpi :D Poza tym takiego typu pracki obejdą się bez super full wypas tex :D Ale fakt - można było je zrobić lepiej bo ja nie mam talentu do tex :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech pilot go tuli i pociesza?

 

Przyciski nie potrzebne jak widać, że to telewizor. Wkońcu obecnie nie wszystkie TV mają przyciski (najbardziej mnie zastanawia co się dzieje jak zgubi taka rodzinka pilota :P Mój TV ma przyciski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl ciekawy, sam telewizor ma bardzo malo szczegolow, samymi texturkami nie nadrobisz raczej.

 

Moze np dodaj mu na "glowie" taka falbanke chawtowana z antena, bardziej popekane elementy drewniane i za nim podarzajacy pilot.

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Fajny, nawet bardzo, trochę brakuje jakiś charakterystycznych szczegółów, które zrobiłyby z telewizora bohatera z "krwi i kości", ale jeśli chodzi o tekstury to ja bym sobie odpuścił, bardziej popracowałbym nad samymi materiałami, zrobił je toonowe ale bez ostrych przejść - czysty materiał z lekką teksturą i nierównościami - te które proponujesz są trochę moim zdaniem za wyraziste - ale być może to tylko kwestia koncepcji, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności