Skocz do zawartości

[SSAT] Straszne Skutki Awarii Telewizora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zdaję sobie sprawę z tego iż ostatnio nie zaśmiecałem forum swoimi pracami (co nie znaczy, że się obijałem), ale pora w końcu coś zrobić. Bitwa jest doskonale motywująca mam nadzieję a więc skorzystam z tak oryginalnego tematu i stworze something:)

 

Tak więc mój koncept wygląda następująco - orientacja pracy będzie mocno pionowa, a dalej:

 

Praca ma się składać z jakby dwóch mniejszych renderów, na pewno każdy z Was widział na filmach jak kamera przechodzi przez ścianę z jednego do drugiego pomieszczenia? Coś podobnego chciałbym uzyskać. Czyli mamy 2 pomieszczenia - górne i dolne. Na dolnym mamy widok pokoju przedstawiciela marginesu społecznego - stary wiśniowy fotel, brudne firany, dywan, zdezelowane ściany i staroświecki telewizor. Z telewizora, który może być głównym elementem pokoju unosi się ku górze dym. Widzimy czarny sufit i przejście do mieszkania wyżej. Mieszkania, zajmowanego przez szczęśliwą rodzinkę, jednak patrzącą na to, że ciepło bijące od podłogi, od mieszkania niesfornego sąsiada jest coraz większe. Widzą też to że kolejne elementy ich pokoju ulegają podpaleniu, spowodowanemu poprzez awarię telewizora.

 

Oczywiście ejst to troche fantastyczny scenariusz, ale właśnie od tego mamy grafikę, właśnie po to by czasami ukazać co ładne a nie co realne.

 

Superszybki koncept - te paski to kolory przeważające

concept001mc2.jpg

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetne. Jednak model sugeruje, że jest to typowy stary telewizor (czyt. czarno-biały). Więc te pokrętła są trochę źle rozmieszczone. Jedno duże do włączania i zmiany kanałów. Cztery mniejsze do zmiany parametrów takich jak nasycenie, kontrast, jasność, głośność.

 

Ja się nie czepiam, tylko staram pomóc :D Według mnie jesteś totalnym wymiataczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master -> o! dzięki;*;*

Hagelades -> dziękuję:)

Frankot -> miło mi to słyszeć i dzięki, że zwracasz uwagę, jednak w tym tylko wypadku się z Tobą nie zgodzę. Zapewne w większości modeli jest tak jak piszesz, ale wedłgu moich zdjęć referencyjnych są takie pokrętła jakie wymodelowałem:) jak co to pisz, wyślę referencje;p

KLICEK -> ehh;p zawsze zwracasz mi uwage na to samo;p a ja jakoś nie mogę zostawić modelu z myślą, że od tyły jest pustyy:D:D ...no ale masz racje;d i kolejne detale jakie są ponizej już sa rzeczywiście puste;p

hcpiter -> dziękuję:)

 

tak więc jedziemy dalej:)

 

ps. ta figurke na dole to pewnie upchne gdzies w pokoju, w dalszej czesci zabawy;p

 

f_telewizor00m_caa3589.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności