Skocz do zawartości

[SSAT] I don't need my eyes any more


Rekomendowane odpowiedzi

Uzależniony od telewizji człowiek wpadł w ciężką depresję po stracie swojego "bóstwa". W chwili kompletnego załamania wykuł sobie oczy, bo w końcu do czego będą mu jeszcze potrzebne?

 

Moja scena ma przedstawiać portret tego człowieka, z przepaską na oczach i zniszczonym telewizorem w tle.

 

Powodzenia Wszystkim!

Edytowane przez Wędrowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale by był zonk jak by mu ktoś sprezentował nowy telewizor.

Umówmy się, że jest samotnikiem i nie ma kto mu kupić telewizora :D

 

Wstępny zarys nieszczęśnika. Jeszcze bez przepaski na oczach i jakichkolwiek materiałów, ale i to dojdzie z czasem.

Kadru też nie oszczędzę.

Edytowane przez Wędrowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo, powiadacie... To może przerobię jego zdjęcia na teksturki :D W każdym razie nie wzorowałem się ;)

themindfields: Przygnębiające? To dobrze takie miało być :cool:

 

Ok, tymczasem mały test materiałów dla ucha. Teksturowane z zdięcia, ale możliwe, że zrezygnuję z tej koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co postać wygląda dość karykaturalnie; jeśli nie spoważnieje ten nastrój przygnębienia po prostu gdzieś się ulotni. Inna sprawa, że widok człowieka z przepaską na oczach i telewizorem w tle nasuwa wiele skojarzeń. Jeśli nie zasugerujesz odbiorcy skąd te kalectwo (poprzez np. zaciśnięte w dłoni gwoździe, czy coś innego) to będzie mu się bardzo trudno domyślić całego dramatu.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widok człowieka z przepaską na oczach i telewizorem w tle nasuwa wiele skojarzeń.
Wychodzę z założenia (z resztą chyba podobnie jak Ty), że tytuł jest swego rodzaju dopełnieniem pracy, które popycha odbiorcę w stronę właściwej interpretacji ;)

Ale masz rację, że sama przepaska to trochę mało. Może lepiej pokrwawione bandaże?

 

Mały up.

W sumie przysiadłem, żeby uporządkować loopy, ale szybko doszedłem do wniosku, że przydałyby się grube poprawki. Zęby i inne takie jeszcze w wersji roboczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuł jest swego rodzaju dopełnieniem pracy, które popycha odbiorcę w stronę właściwej interpretacji

 

Świetna riposta! Model wygląda już dużo lepiej. Podłubałbym jeszcze bohaterowi w uchu (chyba, że jest z Wysp Wielkanocnych) no i wysunął język dalej na wierzch. Poza tym - nader obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności