Skocz do zawartości

[SSAT] - Nie kontrolowany postęp..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zaklepuje pomysł , chociaż nie wiem za bardzo kiedy się za niego wezmę ... Miejmy nadzieję że jak najszybciej .

 

Postęp technologi idzie w zaskakująco szybkim tempie , co będzie za 20 czy 100 lat ? Co gdyby nasze własne twory nas przerosły ? Przejęły władzę co często dzieje się już teraz ? Czy człowiek przeżył by gdyby go oderwać od elektroniki ?

 

Koncept : Scena przedstawiać będzie uzbrojone telewizory (żołnierzy) które idą przez budynek a przed nimi leży starszy zepsuty tv( coś w stylu generała) z wbitym w kineskop pilotem . Na ścianie widać będzie cień uciekającego człowieka ....

 

Wszystko w ciemnych kolorach z przebitkami niebieskiego światła( od ekranów) ...

 

Nie wiem czy to się trzyma do końca tematu , ale awaria jest , telewizory są no i straszne tego skutki :)

 

Taki szybki szkic żeby było mniej więcej wiadomo o co chodzi ... Mam nadzieję że nikogo tym nie uraziłem :P....

szkictj1.jpg

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Do tematu jak dla mnie pasuje i faktycznie nasz postęp może się kiedyś tak skończy ale czy wszystko w tej bitwie musi byc cholernie poważnie traktowane? A ja myślałem, że temacik taki bardziej dowcipny jest i pod cartoon jak ulał a tu non stop mordercze maszyny i wieszanie się z powodu popsutego TV :D

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innos - A tam zaraz poważnie :P , jest kilka cartoonów:P . A koncept taki sobie wymyśliłem bo w zasadzie nic organicznego nie będzie co u mnie na + :) i daje dużą swobodę .

Creator - Niestety South parku nie oglądałem;[ , nie wiesz czasem czy na necie nie chodzą jakieś screeny z tym mechem ? może bym jakiś pomysł podłapał ...

fikołek - Dzięki , mam nadzieję że dzisiaj już dam rade coś tknąć w maxie .

Tweety - Dzięki , miło słyszeć . Doping dostałem , nic tylko do roboty się brać ..

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka minut czasu i pierwszy mały UP . Męczę ten tv który będzie uszkodzony , w sumie nie wiem po co w niektórych miejscach wszedłem w detal ale jak już jest to nic się nie stanie ..tvob3.th.jpg

 

ok UP2 . myślę że nie ma co wkładać w to więcej poly tak więc w sumie telewizorek będący na ostatnim planie jest już ready . najwyżej domodeluje się coś gdy będą już pierwszorzędne modele ...

tv2df6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio post pod postem ale cóż takie życie :P

Dopieszczony stary tv

tv3pj4.th.jpg

 

Oraz początki TVwarriora , na początek wizja , potem zajmę się fonią następnie konstrukcja i uzbrojenie :]

warrirotvwg5.th.jpg

 

Udzielajta się ludziska :)

 

EDIT : Teraz na chwile chciałem sobie otworzyć model i zobaczyłem że nadpisałem ten stary tv nowym ... Jest jakaś możliwość odzyskania modelu poza autoback'ami i przywracaniem systemu? ? Bo o ile się nie mylę system tworzy standardowo punkty w południe ?

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń - miło słyszeć :)

Jade dalej , na razie kroje samą bryłe detale dojdą gdy zobacze ile poly będzie to miało z nogami i wykończonym torsem .

Muszę pomyśleć jak sprytnie połączyć górę z dołem .

warrirotv6qh1.th.jpgwarrirotv6siatabi8.th.jpgwarrirotv7gk4.th.jpg

warrirotv7siatamy4.th.jpgwarrirotv8tp7.th.jpg

 

Oraz taki 4fun :P

pilotyt0.th.jpg

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek -> luz majonez będzie więcej, dzięki .

heaven -> Nie miniguna miałem w planach od początku , ostatnio przeglądałem twój wątek i widziałem że mnie uprzedziłeś . Ale to chyba nie robi żadnego problemu ?

Co do off w viewport to wiem mam ustawione , tylko booleany są z TS .

Leleń -> Staram się robic dość czysto , nie zawsze wychodzi ale wiesz .. ;] dzięki

Pozdrawiam mileS

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszke tyłek ma za nisko :D

 

No właśnie - wygląda jak by mu się kupę chciało. Jak już fiołek wspomniał tylne nogi są jakieś dziwne, jak na mój gust mają za mało detalu - polecam film Transformers. Można dużo podpatrzeć na temat szczegółów budowy takiego robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie chwila czasu dla maxa :] .

Odpoczywając od TV warriora którego jeszcze nie zacząłem poprawiać , taki TvKopter zwiadowca :] . Godzinka roboty , jak widać uważałem na ilość poly całość blisko 30 000

helicopterxb3.th.jpghelicoptersiatayo4.th.jpg

I takie pytanie jak w Vrayu uzyskać dobre studio do testowania materiałów .?..?

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony -> Postaram się coś tam wsadzić , ogólnie ciężko mi znaleźć stabilną pozycje ...

ciacho191 - > To z przodu to tylko szkic , w ogóle się za to nie brałem.

Dzięki za komenty [ beEr ]

 

Z sceny chyba rezygnuję ponieważ gdy chciałem zrobić próbne ustawienie sceny z modelami to mi max wywala bo za mało ramu :/ ( only 1024( płyta obsługuje i tak max 2 giga)

Model postaram się skończyć , co do sceny to tak jak mówiłem raczej koniec chyba że opanuje w maxie Xproxy czy jakoś tak mi się nazwa o uszy obiła ... Lub ograniczę ilość modeli w scenie ...

 

I taki tam test tex. przy okazji /

warrirotv20rp8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możesz po prostu wyrenderować każdy model w odpowiedniej pozycji w jakiej ma byc na scenie i poustawiać tego w photoshopie ? Bo założenie masz bardzo fajne.

Good idea ;] o tym nie pomyślałem , zaraz spróbuje się z tym pomęczyć..

Mając już tyle w sumie głupio było by nie skończyć .

 

dynia - > Może rzeczywiście jest w tych pracach coś podobnego ;] Monstrualne urządzenia codziennego użytku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP!!!

Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić a miałem zamiar jeszcze małego upa do jutra dać więc pomóżcie .

Chodzi o to że mam zapisany model tego TVwarriora ale ponieważ texturowałem to połowa modelu została ukryta z jakimś śmiesznym zielonym shaderem , wcześnie wszystko było dobrze ale teraz kiedy chce odkryć model ( unhide ) to wyskakuje mi error w sensie że pyta czy zapisać plik bo coś tam się stało .

Próbowałem odkrywać poszczególne elementy modelu ale cały czas to samo , wywnioskowałem więc że to wina tamtego materiału ... Co teraz zrobić ?

 

EDIT:

Hmm a mógłby ktoś otworzyć model u siebie nadać standard shader i odesłać.??>

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania -> Wiem ,zobaczyłem to dopiero na renderze , ale zaraz potem wszystko naprawiłem + kąt pocisków bo wyglądają jak by z sufitu leciały . Zresztą nie wiem jak to się stało bo na screenie z siatką pociski są dobrze rozlokowane . Być może poruszyłem kamerą

 

jabollo1 -> Wszystko dojdzie już w następnym renderze ( jeżeli nie w bitwie[bo nominacji raczej nie przejdę] to za jakiś czas w Wip'ie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności