Skocz do zawartości

[SSAT]: Zakłócenia


Rekomendowane odpowiedzi

Wnętrze pokoju, półmrok, żaluzje częściowo przysłaniają okna, tuż przy ścianie zepsuty telewizor z zakłóceniami na ekranie (blask ekranu jest jedynym źródłem światła), na pierwszym planie, tyłem do widza - postać siedząca w fotelu, trzymająca w ręku pilota, a nogi - na pufie lub niewielkim stoliku (twarz niewidoczna). Na ziemi - program telewizyjny lub książka z zakłóceniami zamiast ilustracji i fotografii, na regale - zdjęcie z zakłóceniami zamiast rodziny, na ścianie - obraz z zakłóceniami zamiast (powiedzmy) - jelenia na rykowisku, za oknem przeświecają zakłócenia zamiast rzeczywistego świata. Mam nadzieję, że zdążę!

 

Indoor scene, it's dark, venetian blinds partly cover the windows, there's a broken TV with a noise on the screen located near the wall (the light from the screen is the only light source), there's a man sitting on a chair in the foregroung, holding remote control in his left hand, having his legs at the top of the hassock or a small table (we don't see his face). On the floor there's a newspaper or a book with a tv noise instead of the pictures, on the furniture - photographs with the tv noise instead of the family, on the wall - a paint with the tv noise instead of a - let's say - deer on the rut, there's the tv noise behind the windows instead of a real world. I hope I'll manage to finish it on time!

Edytowane przez mookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powodzenia:) tylko nie moge sobie wyobrazic - jak chcesz sprawić zeby na renderze gdzie ksiązka sobie lezy na środku pokoju (czyli wiadomo ze nie bedzie zbyt pokaznych rozmiarów) widać było dobzre jej mały obrazek? albo bedzie niewyraznie albo musisz zrobic ogromny render?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędrowiec: a jakoś tak wyszło; jak już mam pomysł, to nie mogę się oprzeć, żeby nie spróbować

 

hkropinski: na pierwszym planie będzie dość miejsca na detale; jak już będę na 100% pewny kompozycji na pewno ją pokażę.

 

Póki co zrobiłem pilota - dość dokładnie, gdyż będzie on jedną z najlepiej widocznych rzeczy na obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie. Co do światłocienia - na pewno istotnym elementem pracy będzie oświetlenie, mam nadzieję, że wyjdzie dobrze. Nie wykluczone, że efekt końcowy będzie tylko w tonacji czerni i bieli.

 

Póki co staram się umieścić pilot w dłoni tak, aby lekko się z niej wysuwał. Straszna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się umieścić pilot w dłoni tak, aby lekko się z niej wysuwał.

Póki kciuk będzie tak przyciskał pilot, to nie ma szans żeby wyleciał mu z ręki. Połóż go bardziej na pozostałych 4 palcach i wysuń z pod kciuka. Wtedy efekt powinien być bardziej wiarygodny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja pozostaje ta sama, zmianie ulegnie kadr - jak widać na rysunku ukazane zostanie całe pomieszczenie, w którym (istniejący póki co jedynie jako szkic) bohater okryty kocem lub prześcieradłem wpatrzony jest w ekran telewizora. Najprawdopodobniej zrezygnuję z szafki pod telewizorem na rzecz krzesła, no i okno przesłonię zasłonami lub żaluzjami. Grunt, że w końcu mam wizję!

 

render4jz5.jpg

 

A tutaj inna wersja kadru (z bohaterem wciśniętym w kąt pokoju)...

 

render5ne4.jpg

Edytowane przez mookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności