Skocz do zawartości

[SSAT] wsi spokojna...


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatniej bitwie, w której uczestniczyłem temat wybrałem dość "ciężki", więc tym razem bardziej na wesoło;)

 

Wiejska sielanka zakłócona przez awarię telewizora. Możliwe, że ostatecznie będzie swego rodzaju dyptyk - coś na zasadzie "znajdź szczegóły różniące obrazki". Jeszcze muszę to przemyśleć i zobaczyć jak wyjdzie pojedynczy kadr.

Póki co render koncepcyjny - wciąż waham się czy uderzać w stronę realizmu, czy może pokusić się o bardziej cartoonowy styl.

r01w.jpg_2008.07.13-22.07.07

 

Dobrej zabawy wszystkim!

Edytowane przez kozioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powoli sobie dziubie ;)

Zainspirowały mnie rysunki straszliwych monster trucków mojego brata (lat 5), stąd takie tekstury. Myślę, że całość utrzymana w takim stylu może fajnie wyglądać. A przynajmniej mam taką nadzieję;)

Edytowane przez kozioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już w trakcie prac to wygląda świetnie... (ach te rozjaśnienia wokół chmurek, rozbite okno) wręcz zaczynam się martwić, żebyś tego nie przepracował w niektórych miejscach.

 

huśtawka strasznie wzrok odciąga... może domieszać chłodniejszych odcieni? na miniaturze jest OK, ale przy wyraźnie widocznym detalu coś nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może fajniej by było zrobić tego krasnala odwróconego lub zajętego jakąś czynnością, np. podlewającego kwiatki. Taki ogrodowy krasnal sikający na grządki, stoi sobie nieświadomy nadchodzącego (nadlatującego) niebezpieczeństwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za posty!

 

Renderowane w vrayu (+toon), głównie ze względu na przyzwyczajenie do tego silnika. Na dobrą sprawę mógłbym to robić w scanlinie i materiałami ink'n'paint. Kreski malowane, ogólnie w scenie są tylko mapki diffuse (za wyjątkiem szkła i wody z wazonu), bez żadnych technicznych bajerów. Oldschool taki.

 

Krasnal jak najbardziej zwykły ogrodowy, ożywiony w wyniki zagrożenia ze strony telewizora ;)))

 

Propozycja krasnala, który niczego się nie spodziewa jest ciekawa, muszę to przemyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany. Zdecydowałem się zawęzić kadr i pozbyć się krasnala. Doszła też głębia ostrości, która moim zdaniem bardzo fajnie wydobyła plan z lecącym telewizorem i ptakiem, który póki co ma formę boxową.

Nie wiem jeszcze jak rozwiązać trawę, czeka mnie prawdopodobnie ładnych parę testów ;)

 

ssat21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę się pochwalić. Straciłem wszystkie pliki .max z tego projektu - raz w życiu postanowiłem zapisywać sceny w katalogu 3dsmaxa, a nie w osobnym na pulpicie, zapomniałem zbackupować, no i poszły się #@%!%#!!%. Żaden soft do odzyskiwania plików formatu .max nie odnajduje, więc pozamiatane.

Szczęściem w nieszczęściu jest to, że modele były raczej proste. Tekstury +UVki z camera map mam zachowane.

Jeśli jakimś cudem przejdę nominacje z tym co tutaj widać, możliwe że odbuduje jakoś prowizorycznie scenę i ją dokończę. Do czasu nominacji niestety nie mam czasu nic z tym zrobić, wszystko w rękach jurorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności