Skocz do zawartości

[SSAT] God TV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Koncept: Na odleglej planecie, mieszakjacy tam ludzie czcza telewizor, ktory jakas zaawansowana technologicznie cywilizacja podarowala im go ustawiajac na szczycie piramidy. Pewnego dnia tv zaczyna sie psuc wiec poddani obdarowuja wiec go wszelakimi dobrami aby doszedl do zdrowia.

 

Nie wiem czy z moimi skromnymi umiejetnosciami uda mi sie cos wydlubac ale sie postaram. Jedno jest pewne na brak czasu nie narzekam wiec jesli tego nie skoncze to sie chyba pochlastam :)

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim bitwiczom!

Polik

Edytowane przez Polik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A oto wstepny rozklad sceny.

 

Te prostokociki na dole ekranu to ludzie a te wieksze bryly po bokach to beda posogi. Poza tym planuje jakies drzewko w oddali po prawej o moze zarys jekiegos nudynku po lewej. No i wiecej detali ogolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Model telewizora całkiem sympatyczny :)

Zastanawiam się tylko i jestem ciekaw w jaki sposób pokażesz, że tubylcy składają ofiarę: BŁAGALNĄ A NIE DZIĘKCZYNNĄ:)

Pozdrawiam i powodzenia

 

P.S. Nie wiem czy widziałeś ale może jeszcze dodatko zainspiruje cie reklama Magnuma, ktora ma troche podobny motyw do ciebie.

http://www.smog.pl/wideo/18708/lody_ktore_maja_swoich_wyznawcow/

Edytowane przez Anomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Walnij ciemne niebo i pioruny, ludzie niech klęczą, a telewizor niech będzie zbity... Gniew bogów i żałoba - (Straszne Skutki Awarii). A tą palemke niech wiatr rwie i deszcz leje:P

 

A no i powodzenia oczywiście życze i zapraszam na mój wątek: Trzymamy do końca wszyscy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności