Skocz do zawartości

[SSAT]: alien


Rekomendowane odpowiedzi

Hello!:)

This is my first project in the Battle 3D. The picture present the subject. I hope it will be fit :p

The alien flaying near to Earth when his tv-set breaking down. He landed on the planet and is going to borrow necessary equipment from human. Below is the picture:

 

 

Hej,

Obcemu przelatującemu koło Ziemi popsuł się telewizor. Postanowił odwiedzić planetę w celu zdobycia niezbędnych części zamiennych. Rysunek powyżej. Jak się podoba pomysł?

Edytowane przez roberto257
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chciałem nikogo w konia robic:), przeczytałem regulamin no a potem się zorientowałem że raczej w ojczystym język wszyscy piszą:) to się poprawiłem.

 

Wracając do tematu zamieszczam dwie fotki z postępu mojej pracy model i siatka głowy obcego:).

Wszelkie uwagi i krytyka mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Moj alien jest brzydszy :D hahaha. Nie no fajnie, ale faktycznie siatka za gęsta troche np. na górze głowy. Sam przesadziłem, jak wpakowałem swojego gębe w Zbrush i zaczalem szalec to mi wyszło 500 kafli trisów... w Z jeszcze dało rade, ale po "powrocie" do maxa, jak chcialem mu podorabiac zeby to komputer odmówił posłuszeństwa... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnetniN - dzięki :) zjechałem trochę z siatką i rzeczywiście wydaje mi sie, że pomogło do ideału daleko, poprawiłem tyle na ile potrafię :)

 

Grievous - nie no ja rzeżbić nie będę więc raczej żadna awaria mi nie grozi :) a przesadzać faktycznie nie ma co. Niepotrzebie sobie człowiek tylko komplikuje :)

 

Poniżej zmodyfikowna głowa i biorę się za tłów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak to zostawiam, tym bardziej że blender ciągle się wiesza przy renderingu. Cząsteczki + sss to dla niego za dużo czasami :). Byłoby mi miło gdyby ktoś jednak pokusił się o komentarz :D. W sumie wiele z moich zamierzeń nie zrealizowałem ale cieszę się że skończyłem:). Przy pracy korzystałem tylk z blendera i gimpa.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aee3ee6b37696b22.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło nieciekawe, tył dziecka cały jest czarny, cały tylni plan jest czarny, jednolite białe światło nie stwarza klimatu. Może gdyby to coś co on trzyma w ręce się żażyło niebieskim albo zielonym światłem i rozświetlało postacie? Do tego jakieś lekko żółtawe światło gdzieś od boku.

Szkoda że dziecko nieoteksturowane. Pozycja dziecka jest zbyt sztywna, alien pod tym względem wygląda o wiele naturalniej.

Włosy się ze sobą zlewają.

Alien naprawde bardzo sympatycznie wyszedł, podoba mi się .

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności