Skocz do zawartości

SKANER 3D


Herman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Polecam taka stronke www.google.pl i tam powinienes znalezc o skanerach 3d wszystko co cie interesuje jezeli tylko dobrze zapytasz(no nie wiem sprobuj na poczatek skaner 3d, a potem moze cos po angielsku) odnosnie czy i gdzie to znajdziesz tam odpowiedz. A za ile to moge ci powiedziec ze raczej drogo, chyba ze naprawde bardzo ci sie nie chce modelowac w 3d (co mogloby byc zle odebrane przez innych ludzi z tego forum) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram modelowanie zarówno jako temat wirtualny jak również fizyczny - wspaniale byłoby wymodelować sobie jakiś obiekt powiedzmy w gipsie etc (czym się zajmuję) i przenieść to za pomocą skanera do maxa, a następnie wprowadzać poprawki - według mnie byłoby i ładniej i szybciej - tym bardziej, że naprawdę posiadam wiedzę jak modelować w maxie - może nie tak rozległa jak np DruG (wnioskuję po odpowiedzi - tudziez jej braku :)) ale bez wątpienia wystarczającą do oceny technik na mój uzytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herman - Na krzesle obok mnie siedzi jeden z najlepszych modelarzy w Polsce ( i moge to powiedzic z calkowita pewnosci, bez zarozumialstwa, czy ignorancji ) No wiec w/g niego o wiele szybciej jest modelowac od razu na kompie niz skanowac model rzeczywisty i poprawiac - to sie przydaje jedynie gdy trzeba naprawde 100% dokladnosci i dzis gdy narzedzia do modelowania sa naprawde intuicyjne i proste skanowanie zaczyna byc znacznie mniej efektowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ci skaner 3d pewnie i tak Cie na taki nie stac!! :D Ja jeszcze nie umiem wymodelowac twarzy ale uwazam ze jesli sam wymodelujesz tawrz czy jakam inna zecz w 3d bedzie Cie bardzej satysfakcjonowac niz model zeskanowany czy twarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności