Skocz do zawartości

[SSAT]: Niewinny sąsiad zza sciany:)


Gość Grievous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grievous

An alien shoots in fury at the damaged TV with his Plasma gun. Unfortunately, his neighbor was just behind the wall... Only his shoes survived

 

 

(opis po angielsku, gdyż tak każe regulamin) - dołączam prymitywny koncept narysowany w paincie:D :

obcymg3.th.png

Polska wersja językowa:

Kosmita w furii spowodowanej awarią swego telewizora, strzela w niego ze swojego działka plazmowego. Niestety, okazuje się że tuż za ścianą był jego sąsiad:) Przetrwały tylko buty...

Edytowane przez Grievous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Grievous

Nie widze specjalnego zainteresowania tematem, ale będe kontynuował pracę bez względu na wszystko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

postawie, ale na rysunku o nim zapomnialem, i nie chcialo mi sie od nowa rysowac... ale będzie, w końcu o ten nieszczęsny telewizor głównie chodzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Dobra, tyle tego... wrzucam co zdążyłem zrobić pod względem działka dziurotwórcy i ide spać:D hehe...

plasmagunsb2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

(wiem 3 posty pod postem, ale co mam zrobic jak tylko ja je tu pisze?)...:P koncept "TValiena". Ostateczna wersja jednak nie będzie chyba tak szczegółowa, mój komputer odmawia współpracy przy takiej ilości poligonów (głowa ma prawie pół miliona trisów). Będe miał poważny problem z porządnym wykonaniem tej postaci...:

alienrenderzr4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Nikogo to nie interere zapewno, ale oto siatka na poziomie WIP plasma guna, z nalozonymi kolorkami i lekkim reflectem...:

plasmagunhq4.th.jpg

Rendering narazie taki sobie, tylna czesc guna w trakcie pracy (siatka)

 

 

A! i Kr3tz, co to znaczy że głowa troche za "obla" :D:P

Edytowane przez Grievous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

spoko, co do tego "obły" to z polskiego nigdy za dobry nie bylem... hahaha:P Nie pekam, tylko zwracam uwage na zaistniałą sytuacje. Jak pisałem już, nie odpuszcze choćby nie wiem co... Skończe tą prace:D (Choć wielu konkurentom skillem do piet nie dorastam). Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest co oceniać... jest.. tylko tak szybko piszesz że nikt nie nadąża..

fajny pomysł, trzymam kciuki...

alien będzie nagi..? co oglądał..? jadł coś podczas oglądania..? jak wygląda jego mieszkanie..? są jakieś kosmiczne gadżety jeszcze.? czy mieszka sam czy z żoną alienową..?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

A przyznam nad żoną alienową myślałem, aby ją umieścić po prawo w tle z przerażoną miną... mieszkanie będzie (prawdopodobnie) zardzewiałym podziemiem kosmicznej "kamienicy", ponura sceneria gdzie alien gbur siedzi z z puszką piwa Zdzichu o 14% vol zubożonego uranu i ogląda(ł) powiedzmy mecz w piłkę kraterową, na żywo z mistrzostw Drogi Mlecznej na Marsie...:D... heh Sceneria powstaje, ale narazie nie chce jej zdradzac;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Dorzucam lewitujący magnetyczny stolik, głównego bohatera noszącego brzemie tytułowego telewizora na swych barkach.

Siatka:

stolikub8.th.jpg

No i render (bez tekstur narazie wszystko, to zostawiam sobie na koniec):

stolikrenderqc5.th.jpg

 

Dojdzie jeszcze pare szczegółów powierzchni i detali w mechanizmie lewitacyjnym... ale conajmniej tak to będzie wyglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Dobra - krótka piłka z mojej strony: TADAM!;):

stolikrender1md7.th.jpg

stolikrender2lc4.th.jpg

I to by było na tyle dziś, jutro biere sie za aliena od nowa, bo tamten został zdyskwalifikowany:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Dzięki... staram sie jak moge:) Myśle nad wymodelowaniem zamiast naklejki blaszki połyskującej, dokręconej śrubkami... Będzie sie bardziej wyróżniać i lepiej wyglądać (tak mi sie zdaje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Co wam powiem to wam powiem ale wam powiem: Taky alien, to byle czego pić nie bedzie;p a więc:

zdzich1ou3.th.jpgzdzich2bs8.th.jpgzdzich3km6.th.jpg

W obrazku nr.3 Napis zasłoniony odblaskiem od Vray light'a to "Nigdy nie...". Wie ktoś jak to wyłączyć żeby V-ray light sie nie wyświetlał na renderingu jako świecąca płaszczyzna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Wiesz co chcialem zrobić w szklance, ale po pierwsze bylo by to mało "chamskie" jak na kosmicznego gbura (chce zrobić chmary pogniecionych puszek rozrzuconych po podłodze), a po drugie mam cienki komputer i refrakcje i caustic w Vrayu mi srednio trawi:P A zrobiłbym je żeby realistycznie wyglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Ok. Zaczątki "miejsca zbrodni";p. Po prawo otwór w scianie (planowane "okno" z którego będzie widać skrawek skalnej powierzchni planety i baner z reklamą mistrzostw, oglądanych w telewizorze przez naszego bohatera). W dziurce chwilowo skasowałem ten wytopiony materiał, zrobie go od nowa... W wersji ostatecznej będzie wyglądać to wszystko mniej przytulnie:)

pomieszczenieqo8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Ok, update, dodałem do scenki troche detali. Conajmniej tak to będzie wyglądać (pod względem modeli). Zabieram sie teraz za paskude, potem zrobie tu jeszcze powierzchnie planety (za oknem), ten wytopiony materiał w ścianie i zabiore sie za mapowanie. Na końcu zrobie i zmerguje infrastrukture itd...

pomieszczeniehr4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekałeś, a Twój temat jest w czołówce jeśli chodzi o odpowiedzi :P Model coraz lepszy, lokacja bardzo ładnie się prezentuje, tylko te pionowe rury nie za bardzo wchodzą w ziemię, że wywal tą kratkę pod nimi i puść je dalej, albo daj jakaś skrzyneczkę, w którą będą wchodzić :D PRzydałoby się też coś nad oknem i na pierwszym planie, może coś z sufitu, może jakaś skrzyneczka w prawym rogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous
Narzekałeś, a Twój temat jest w czołówce jeśli chodzi o odpowiedzi :P

Heh. 3/4tych odpowiedzi to moje posty:D:D:D:D nie no spoko, daje rady, od Pierdonki sie rozkręciło troche:P Wezme pod uwage uwagi, te rury to sie domyslalem w sumie że ktoś sie ich doczepi...:) pozdro

 

A! i prrszalony, na pierwszym planie będzie jeszcze infrastruktura, którą tworze w osobnych plikach, żeby mi nie brakło slotów w edytorze materiałów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Ok. po krotkiej przerwie w pracach z powodow roznistych, zamieszczam maly tescik kolorystyczno - klimatowy sceny:P coby nie zaginal temat na pincetnej stronie gdzies hen...:D

pomieszczenie2po4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolory przyjemne.

Gdyby sie czepiać, to ściana która jest przetopiona to chyba jest z cementu, a wtedy powinny wystawać resztki zbrojenia, a nie deski, czy co to tam jest. Jeszcze widać prześwity na krawędzi tych kratek w podłodze, zabudowałbym ich boki, żeby się lepiej wpasowały w płytki. Ale te sprawy to chyba kwestia gustu.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Sciana jest metalowa, a to co wystaje to nie deski, tylko niedomodelowane i nieoteksturowane elementy stelażu (zwylke boxy narazie) na którym sie trzymają dwa stalowe platy sciany (sa dwie warstwy jak widac)... Kwestia wykonczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności