Skocz do zawartości

[SSAT] Jedyny przyjaciel.


Rekomendowane odpowiedzi

The woman who wasn't understood by the society, mentally ill, whose only friend was her TV. Some day the TV switched off. First moment she thought it was some kind of play, that in a moment she would hear his voice again but the TV broke down.

The woman felt despair and emptiness, overdosed drugs and left this world.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kobieta która nie była rozumiana przez społeczeństwo, chora psychicznie a jedynym jej prawdziwym przyjacielem był jej telewizor. Pewnego dnia telewizor zgasł ,kobieta na początku myślała ,że to taka zabawa ,że zaraz znowu będzie mogła usłyszeć jego głos. Telewizor jednak zepsuł się. Kobieta wtedy poczuła rozpacz i pustkę, przedawkowała leki i odeszła z tego świata.

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

Software:Blender ,Photoshop, Zbrush, Fusion ,rendering V-ray+Blender Internal .

W pracy zostały użyte zdjęcia dla tekstur ,oraz symulator cloth .

 

Wymagana rozdzielczość na konkurs (HIGH-RESOLUTION) ---->>> KONIEC!!!!.jpg

 

c31ea496f40589d8.jpg

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny wózek!

 

Strasznie "wydumany" koncept, ale ciekawy. Ciekawym, jak przykuta do wózka kobieta będzie chciała pozbawić się życia?

 

PS Temat bitwy okazuje się bardzo ponury - w 90% prac ktoś popada w depresję lub decyduje o samobójstwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty na to..jakby ta kobieta oddała swój wózek telewizorowi...bo chyba "po fakcie" jemu bardziej sie przyda niż jej:)

 

Mookie: masz rację z tym pesymizmem ...chociaż z drugiej strony ciężko słowo "straszne" jakos radośnie traktować...może bylo by lepiej jakby temat brzmiał: "niezwykłe skutki awarii telewizora"...ale to takie gdybanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek fajny , tylko jak już sam wspomniałeś szprychy zbyt ciekawe nie są .

Co do tego całego gdybania o ciężkośći zakładanych wątków to w sumie dobrze , niektóre sprawy , nawet te w sumie banalne trzeba traktować poważnie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mookie- dzięki ,kobieta przedawkuje leki i tyle,heh tak odczuwam temat ,dla jednych straszne jest złamanie "tipsa" dla innych nogi ;)

Anomal- telewizor kopnął w kalendarz szybciej, więc też mu się nie przyda.

mileS- dzięki,

fikołek- dzięki, haha spinery ,neony ,tuba, pełen hardcore pomyślimy;)

 

A tym czasem zacząłem TV:

 

07dfa5f565729aba.png

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muody- dzięki za komentarz ,cenne rady, wszystko poprawie ,pozdrawiam.

Ania-Bump mapa dojdzie ,co do shadera to obecny jest jakby testowy ,ponieważ chwilowo pracuje na dość słabym sprzęcie i czekanie na render z lepszymi efektami jak w poście 13 zajmuje zbyt dużo czasu,dzięki za opinie ,pozdrawiam.

 

Edit, poprawa owłosienia ,dodałem testowe bump i spec mapy ,ok zabieram się za resztę ciała ,pozdrowionka .

 

8e944727a2b5d8fc.png

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ubranie nie wygląda realistyczne, popatrz nawet na swoją koszulę lub bluzę, jak teraz siedzisz przed kompem, fałdy nie są aż tak odstające i tak wyraźne. Nie wiem jak to wytłuamczyć, ale masz za ostre krawedzie tam gdzie fałd łączy się z resztą materiału. Druga sprawa to to że materiał układa się nienaturalnie. To są moje spostrzeżenie, mogę się mylić, ale też troche czasu się męczyłem z uzyskaniem dobrego efektu w zbrushu, i jak juz miałem efekt ok, to po wypaleniu displace mapy w 3ds maxie nic nie było widac;/ a tylko material zrobil sie szerszy bo to w koncu displace, zadnych szczegulow, ktore byly w zb nie uzyskalem, nawet sciagnalem sobie tuta, gdzie koles robil dokladnie tak jak ja. Moze ktos wie o co chodzi, jesli w zb mam wieeelkie gory na materiale, a jak wypale dispa to w 3ds sa tak male ze ich nie widac;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamiś90- racja racja ,to się poprawi ,w zasadzie ,to po raz pierwszy w życiu sculptowalem jakieś ubranko ,co za pewne widać ,oczywiście wszystko poprawie .

bapi23- masz racje ale jak już wyżej wspomniałem poprawie .

 

Tymczasem myślałem nad kadrem ,w obecnym średnio widać sens rzeźbienia całej sukni dla postaci ,ale po pierwsze chcę się nauczyć a po drugie kadr może się zmieni ,narazie widzę to tak :

Tv postawie przed oknem albo w kącie ,muszę po testować ,z okna być może bluszcz oraz firankę ,ale nie wiem czy to nie czasem lekka przesada ,może jakieś pękniecie na ścianie ,jakieś korale dla babci i być może okulary ,na pewno włosy oraz jakieś umeblowanie , również jestem otwarty na wszelkie propozycje :

 

6b2c62e7456e2b6a.png

A tu taka wersja z dof'em :

a2b776432abe06a4m.png

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikołek- hehe jednorazówki się skończyły to trochę się zapuściły ,już jest ok tzn ogolona ;)

 

Update ,nie ma szokujących zmian ,testuje sobie teksturki które jeszcze będą zmasakrowane tzn tapeta gdzie tam się urwie gdzieś pęknięcie itp ,podłoga też raczej do wymiany ,no i okno nie będzie takie czyściutkie i sprawne ,może dodam jakieś okiennice czy jak się to tam nazywa, sufit nie ruszany ,doda się jakiegoś grzyba i gra ,widok za oknem też to finalnych nie należy,no starczy opisów bo zaraz z tego książka wyjdzie :

P.S Babcia u fryzjera stąd jej brak .

 

e2e50ddb232dbf57.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem sporo zmienić ,oto efekty (znowu przegiąłem z PS) w planach jeszcze kilka obiektów , mała demolka oraz coś specjalnego :) oczywiście wiem ,że praca do górnolotnych nie należy ale doświadczenie jest bezcenne .Rady ,opinie ,krytyka mile widziane ,pozdrawiam .

Edit: podmieniłem obrazek :

 

33830ff16a8d4196.png

 

I jeszcze taka wersja z innymi oknami ,oraz innym rodzajem postprodukcji .

2f4f20449047134fm.png

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta z powodu pionowych pasów (zacieków?) w pierwszym momencie wygląda jak zasłona.

Klimacik fajny.

Ubrania - pani ma zbyt długi tułów (nogi zaczynają się za nisko), no i skoro to taka babcia, to bym jej trochę zgarbiła plecy, i piersi mogłyby być nieco bardziej obwisłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania- dzięki :)

 

Tym czasem up! Wszystko zmierza ku końcowi ,chociaż tego nie widać ,tekstury w przygotowaniu itp sprawy jeszcze jakieś małe zmiany ,ubranko też w przygotowaniu ,włosy będę musiał dodać w postpro. (vray mi nie obsłuży włosków) tylko Internal więc będzie kombinacja ,heh ale co tam lubię wyzwania ,a jak wyjdzie mizernie ,zrobi się chustkę na głowę ,plamki krwi znikną ,bo kiczowato to wygląda ,dojdzie jeszcze zapowiadany kruk który czeka na teksturki ,oraz lekki bluszcz w okolicach okna i jakieś śmiecia (kartki, liście ,jakaś miotła ) ,obraz ,zegar itp sprawy ,pozdro .

 

0d2d20f712908fa0.jpg

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa zasłona bardzo niestarannie powieszona, powinna mieć żabki w równych odstępach a nie tylko dwie. Prawa dużo lepsza, na rogu zwisa bo jedna żabka się odczepiła, ale lewa to przesada.

Tam gdzie na ścianie drewno przechodzi w tapetę, ładnie by wyglądała cienka pozioma listwa.

Jeśli z włosami ci nie wyjdzie i będziesz musiał robić chuskę, to ta chustka post wcześniej jest trochę źle zawiązana, wygląda jak cienka szmatka nawieszona na głowę. Mogę ci zaoferować, niestety nieostrą, chustę baby jagi http://www.ania.xibo.at/tmp/chusta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania- dzięki (kurczę repa Ci nie mogę dać ),na pewno skorzystam ,bo tak pomyślałem ,żeby połączyć włosy i chustkę ,ale to na dniach będę testował ,co do listwy racja od razu jakoś tak inaczej wygląda ,muszę ją powiększyć no i teksturka ,poniżej link do większego renderu poprawek mało ,chciałem tylko wkleić większą rodziałke render bez wszelakich bump, disp map ,będą na finalnym ,pozdro .

P.S Finalny planuje na 1920-1360 będzie zgodnie z regulaminem ?,bo już sam nie wiem :)

 

8234a78c476aaa60m.png

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP! ;)

Już mało zostało :

-Włosy ,chustka dla babci

-SSS dla babci

-Tekstura sufit,belki,ubranie,wiadro

-Bluszcz,kruk,śmiecie, zegar i może lekki dym z piecyka ,a i to coś na czym się trzymają zasłony ,to tyle ,finalnym będzie trochę bardziej ponury ,pozdro .

A i dzięki za nominację ,na pewno wykorzystam .

 

460509a28a4e7252.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC!!! :D

A teraz już spokojnie ,cóż praca na pewno nie idealna ,jednak strasznie się cieszę ,że ukończyłem ,update w pierwszym poście link do Highresa poniżej ,może jeszcze updatuje ,ale wolałem za wczasu dać coś ,bo nigdy nie wiadomo co tam się może stać ,dziękuję wszystkim ,pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się pokój, fajne drewno na podłodze i tapeta na ścianach, światło z okan bardzo ładne :) co do samej babci to usta jakieś dziwne i ubranie za sztywne i chyba mapowanie nie takie jak w realu :) ale sam materiał wyszedł fajnie ;)

 

Gratuluję ukończenia, wiem że nie jest to łatwe zdanie :) mam na dysku, jak każdy, cmentarzysko zaczętych i porzuconych projektów, niektóre zaraz po utworeni folderu z nazwą :D

i powodzenia na obradach jury! :)

 

nie wiem, jeszcze nikomu tego nie mówiłem ;) ale napis na miniaturce jest niewyraźny :D

 

cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,hehe wiem wiem babcia ''kuleje'' trochę ,materiał to ja w despreacji zrobiłem ,przesznupałem szafy i znalazłem coś ala zimowy sweterek ,na szczęscie był szary bez zbędnych wzorków ,pod skaner do shopa i jazda:D

Usta dziwne bo leki gorzkie były i sie skrzywiła :Dheh nie no wiem ,że są błędy ,ale jeszcze poprawki robię o ile zdąże dam upa (poprawki tylko jakieś tam powiedzmy kosmetyczne, ) ,pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności