Skocz do zawartości

ChC3: "Na Krańcu Świata" by Thalion


Thalion

Rekomendowane odpowiedzi

W swojej ilustracji chciałem pokazać wizję, gdzie tytułowy "Kraniec Świata" nie jest miejscem grozy i ponurym pustkowiem. Nawet tam można odnaleźć piękno, majestat krajobrazów, ogrom filarów wspierających sklepienie niebieskie... bo tam gdzie coś się kończy tam również coś się zaczyna. ;)

 

eow_finalkopia.jpg

 

 

 

------------------------------------------

 

 

Jeśli czas pozwoli przyłączę się do zabawy. Wip'y wkrótce:)

Edytowane przez Thalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nieco malowania, tekstur, malowania, kolorowania i znowu podmalowywania i na razie to mogę zaprezentować:

 

wip02-1.jpg

 

chyba wyrzucę tę skałę na pierwszym planie... i postaram się tam o coś bardziej oryginalnego? może macie pomysły?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ortheza - dzięki, z tymi gwiazdami to mi pomysł ciekawy dałeś, dodałem jeszcze taką mgiełkę i pojedyncze "ogniki" i z pewnością ciekawiej wygląda ;)

 

z racji, że nie mam tyle czasu na prywatne projekty ile bym chciał jestem zmuszony kończyć... o to finał:

 

eow_finalkopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacne :) kojarzy mi sie z komiksem z bodajże 91 "hugo" zamek mew, tam byl podobny motyw z wielgachnym kawalkiem ziemi ktory gdziestam sobie fruwal a dookola niego latały mewy, tylko twoja praca w porownaniu do tamtej wyglada o wiele bardziej profesjonalnie ;] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności