Skocz do zawartości

[SSAT]Dlaczego nie ogląda się TV w czasie burzy...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy zdołam czasowo i umiejętnościowo podołać w tym projekcie, ponieważ jestem początkujący w 3d mocno ;) [tyle co wizki na wydział architektury czasem robie].... ale chciałem sobie na wszelki wypadek zarezerwować temat ;)

Temat:

Jest noc... za oknem deszcz zacina z ukosa... nadciąga burza z piorunami... jakiś facet ogląda sobie telewizor na kanapie. Nagle piorun wali w jego antenę tv.... i w tym momencie staje się coś strasznego (tak sądzę ;) ) TV zamienia się w potwora... rzuca się na gościa, przewraca, swoją siłą, kanapę i całe zajście kończy się zabryzganą krwią ścianą...

Opis konceptu - Przewrócona kanapa, na której siedzi przyczajony przemieniony TV (jego stylistyka będzie chyba czymś ala transformers)... oczywiście będzie też ściana obryzgana krwią telewidza, który nie zgasił telewizoru w czasie burzy... Chciałem też puścić cień z mojej bestii - ale nie wiem czy to nie będzie cień zwykłego TV tak by jeszcze nadać całości pewnej aury "baśniowości" ;)

To tyle narazie... oczywiście pojawi się szkic i potem o ile skilla starczy jakieś modele w maxie ;) już o texturowaniu nie wspomnę i renderingu :P ew. zawsze pozostaje maxwell ;P choć miałem ochotę na metala :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności