Skocz do zawartości

[SSAT] Duszny telewizor


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

spodobal mi sie temat i postanowilem wystartowac. Bardzo dawno nic nie robilem w 3D, a zbieram sie do przesiadki z maxa na blendera, wiec chyba sie poucze przy tym projekcie. Od jakiegos czasu myslalem o zrobieniu czegos w 3D w klimacie moich ostatnich tabletowych poczynan .

 

Historia jest taka, ze tata poszedl po narzedzia, aby miec czym naprawiac telewizor, a dwoch synow miedzyczasie zajelo sie juz "naprawa" przy pomocy mlotkow. A skutek tego taki, ze z telewizora zaczely ulatniac sie blizej nieokreslone duchy.

 

Na razie wrzucam super szybkie szkice olowkiem wykonane doslownie na kolanie, siedzac na sloneczku ^^

 

Jak poszperam po necie i popatrze na fotki zwierzatek to pewnie jeszcze podkrece troche design postaci, ale kompozycja raczej taka zostanie.

 

Komorka robione fotki, wiec nie wiem czy wszystko widac :/ Domek bedzie nizszy, i bardziej cartoonowy, drzewa w tle takie jak tutaj - http://blog.kalais.net/plotowe-problemy.php . Tata bedzie w takich granatowych spodniach robotniczych, swiatlo bedzie padac w strone widza, tak zeby oswietlic twarz ojca, i zeby dom rzucal cien w lewo/dol. Telewizor, taki oldscholoowy, bedzie stal na rozlozonej tekturze. Syn po prawej lapie sie za glowe w przerazeniu, ten po lewej (przy drzwiach domu) bedzie jeszcze probowal mlotkiem walnac zasilacz/akumulator.

 

To chyba tyle,

pozdrawiam,

Kalais

 

P.S. W pozniejszym etapie zrobie opis 3-zdaniowy wedle regulaminu, narazie chcialem opisac co i jak :P

P.S.2 Czasu masa jeszcze, wiec posiedze troche czasu najpierw nad conceptami, postaram sie tabletem machnac pelna scene i postacie z roznych stron

P.S.3 ale sie rozpisalem o.O

 

ssat-01.jpg

 

ssat-02.jpg

 

ssat-03.jpg

Edytowane przez Kalais
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ukończysz..?

 

;)

 

mało szczegółowy ten opis... jakiego koloru będą młotki i co ważniejsze skarpetki drugiego syna...?

pozdrawiam.

 

hehe sly, pozdrawiam rowniez

 

Hehe może być ciekawie , czekam na realizację . Ciężko ci będzie z duszkami i piórami na tych hmm kurczakach :P ale mam nadzieję że dasz rade . Pozdrawiam ;]

 

piora beda prosty cartoon style, wiec mam nadzieje ze nie przysporza mi za duzo problemow, chyba ze mi przyjdzie do glowy "opiorzenie" w realistyczny sposob na cartoonowym modelu

 

pozdrawiam

 

Widzę że nie tylko ja startuję z Blenderem w kieszeni. Pomysł nawet fajny, ale zastanawia mnie jedno - dlaczego telewizor naprawiany jest na dworze? ...

 

EDIT: Życzę powodzenia !

 

dzieki :)

naprawiany na dworze, bo jak sie popsul to wreszcie jest okazja wyjsc na dwor :P wiecej miejsca do naprawy, mozna nabrudzic i rozlozyc wszystkie zabawki duzego chlopca (narzedzia)...

 

poza tym jakos mi sie przypomnieli tacy "dlubacze", ktorych widywalem na kazdym osiedlu w latach 80tych przed blokiem/na podworku/na parkingu wiecznie grzebiacy w samochodach (maluch, duzy fiat lub super wtedy luksusowy golf), z rozlozona kupa narzedzi, w smarze, ktorzy zawsze prowadzili wiecej przeroznych dysput niz rzeczywiscie cos robili w tych samochodach :) dzis tez jeszcze takich mozna spotkac, ale to juz nie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uh, dawno mnie tu nie bylo, praca na zmiane z krotkimi wakacyjnymi wyjazdami...

mam nadzieje teraz troche czasu poswiecic na SSAT

narazie pokolorowalem concepty postaci tak na szybko, za pare dni dorzuce pelny, kolorowy concept sceny i troche conceptow elementow typu drzewa, skrzynka na narzedzia, telewizor itd...

 

ssat-04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności