Skocz do zawartości

[SSAT]: Wypadek (up. 28.07.08 23:05)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po zmianie patentu :D. Przejdę od razu do rzeczy:

 

W Mikroprocesorowie wydarzył się wypadek samochodowy z udziałem pieszego i kierowcy czyli 2 telewizorów :). Pomysł własny z pomocą brata który powiedział że może to być wypadek ;). Użyję kilka textur ale nie za dużo żeby nie straciło toonowego klimatu ;].Za niedługo będą pierwsze rendery.

Edytowane przez ciacho191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja nie mogę, czemu tylko ja robię modele telewizorów LCD i plazm 32-calowych? xO

 

ciacho191 - pójdź troszkę w przyszłość, daj jakiś fajny nowoczesny telewizorek, bo mnie się już przeżarły takie "oldschoole"

 

Mimo wszystko to Twój koncept i Twoje modele ;]

 

Wracając do modeli to jak narazie jest.. Dobrze, ale mogłoby być lepiej. Po pierwsze : referencje. Pooglądaj referki telewizorów, bo ten tutaj to mi wygląda na plazmę z 70-tego.

 

Doradzę Ci, byś rzeczy które są konceptem, nie pokazywał, mam na myśli te ręce. Niby to tylko efekt wizualny, ale nasz mózg jest niezbadany ;]

 

Życzę szczęścia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki za takie komentarze nigdy takich nie dostawałem

 

ps. im więcej takich komentarzy tym bardziej chce mi się robić :]

 

ps.2. te komentarze mi też przypominają grę którą musieliśmy za kare (chyba :D) w podstawówce robić i tam też było ciągle "brawo, doskonale, tak trzymaj" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, taki mały tip, proponował bym zrobić dużo gęstych elementów, np trawę wysoką itd, żeby wypełnić czymś kadr, żeby nie było pustych kolorów, tak jak ma to miejsce teraz. Będzie przyjemniejsze dla oka i bardziej pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a oto teoretycznie koniec telewizorka przechodnia w czasie trwania tego wątku dodałem:

-przyciski i inne pierdółki

-głośniczki

-buciory

-ręce

-textury

powyginałem antene

usunąłem suwak regulacji głośności :]

 

iiii proszę państwa a oto telewizor :D

 

gsdfgdfgiu7.png

gsdfgdfgiu7.8c05529185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj poszukać kadru i zestawiać poszczególne elementy już pod niego

teraz pojedyncze obiekty mi nie bardzo pasują (mało detali, zbyt nachalne kolory), ale w połączeniu mogą dać ciekawy efekt

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, men. bo pokazujesz modeliki, a nie wiem, jak to ma się do siebie nawzajem - gdzie dałeś za mało detalu, gdzie skala nie ta i jaka będzie kolorystyka. zrób scenę z boksów o odpowiednich kolorach, potem kombinuj. na razie widzę kwiaty wielkości drzew, a może ten TV będzie je deptał, dlatego nic nie pisałem, co by głupoty nie strzelić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem małą listę rzeczy które muszę poprawić dodać i pozmieniać :]

 

Pokazać całość

znaleść kadr

troszkę kanciaste

trampy za duże

x zbyt wystające

textura zbyt niewyraźna

za zimne kolory

toonowe bloki (?)

stonehenge zbyt idealny

zagęścić scenę

dodać gapiów

dodać samochód

dodać tvn 28 (:D)

 

no i to chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zrobiłem małą listę rzeczy które muszę poprawić dodać i pozmieniać :] ..."

 

Było by ciekawie gdybyś wzdłuż ulicy po obu strona za drzewkami powstawiał budynki. To wypełniłoby scenę i zasłoniło te puste pola z piramida itp.: Podobają się mi sie Domki z refki wklejonej przez kolegę Piksar'a

 

 

SmCircCityScene.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności