Skocz do zawartości

[SSAT]: Street tv


Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze koncept ujdze jeszcze z tematem

pracka powstała ze z mixowanych zdjęć, japonke poturbowałem. :)

Całość w mayi będzie robiona.

Czekam na moderatorstwo czy zaekceptuja mój temat.

 

Jak moja koleżanka mawia: "jak nie ma co przezywac w telewizji, to się bije kobiety "

 

 

streetaq9.jpg

 

bonusik z rana ;)

 

street02fj6.jpg

Edytowane przez Jonasz_Real
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema. Wiesz wyglada fajnie ale co wy macie z tymi gwaltami? :P Ex3 ma zamiar pokazac tylko twarze w odbiciu w lustrze i zasugerowac sytuacje ale tutaj to chyba przegiecie. Ktos inteligentny moze poczuc ze traktujesz go jak debila ktory nie umie zrozumiec aluzji tylko trzeba mu rzucic zakrwawione mieso w twarz. To taka rada dotyczaca jury. Moge sie mylic, moze takie rzeczy tak bardzo spowszednialy ze nikt nie zwraca na to uwagi i nikogo to nie odrzuca.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie że bierzesz udział :)

To ta dziewczyna została pobita czy zgwałcona? Jak pierwszy raz przeczytałem temat 14 bitwy to pomyślałem że większość prac będzie raczej z humorem, temat gwałtu niezbyt mi się podoba.

Może jakaś zmiana konceptu? Wiadomo japonka musi być :D ale nie dało by się jej umieścić w innej sytuacji? Tak czy inaczej życzę powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mi sie telewizory nie kojarzą z niczym przyjemnym i faktycznie bym podtrzymał mroczny klimat tylko dałbym wieksze telewizory... w niektórych pokazałbym tragedie w innych komedie i ludzi na uliczy patrzących w nie a za nimi...za ich plecami prawdziwa tragedia...pobita babka lezy i nikt nie patrzy tylko wszyscy stoja i ogladaja TV... duuuuze telewizory caaaała sciana sporo ludzi przed wystawą starzy mlodzi dzieci pokazuja sobie rozne odbiorniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności