Skocz do zawartości

zestaw(jaka karta i plyta główna)


etyr11

Rekomendowane odpowiedzi

Serwys.

W tym tygodniu plakuje zmiane sprzetu i niestety mam problem z doboren karty graficznej oraz plyty glownej.

Jesli chodzi o kart graficzne to zastanawiam sie miedzy radeonem 4850 , a geforcami 8800gts lub 9800gtx. Natomiast jesli chodzi o plyte nie moge sie zdecydowac miedzy:

http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszukaj_0_sli___/towar_karta_61098/ASUS_P5N-D.html

http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszukaj_0_dfi___/towar_karta_59289/DFI_LanParty_DK_P35-T2RS.html

 

Moze moglibyscie cos doradzic w tej sprawie?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zdecydowanie dfi

 

750 chipset to jak dla mnie nie wiadomo do czego , chyba ze ktos z gory kupuj karty do sli , innej opcji nie ma , ale tak , odpuscil bym sobie

 

po problemach z 3850 wole jednak geforcy , nie wiem moze w koncu nowe radki maja dobre stery itd ale ja juz im nie zaufam raczej , wole miec 5% slabsza karte ale pewny suport a nie jedynie zapowiedzi co zrobie i co dopracuja , na wyniki w benchmarkach nie patrze bo to jednak troche pic na wode , mowie o 3dmarku ( ati z reguly znacznie bije na leb geforce ) , wiec ja bym wzial dfi + 880gts 512 , w miare ekonomicznie i dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O asusie myslałem właśnie ze względu na SLI, ale chyba zdecydije się jednak na DFI. Z radeonami masz racje, ja też im za bardzo nie ufam ostatnimi czasy jednak wyniki testów w stosunku do ceny były na tyle obiecujące , że się nimi zainteresowałem. No cóż nie pozostaje mi nic innego tylko zakup dfi i jakiegoś geforce:) postawie chyba jednak na 9800gtx.

Dzięki za odpowiedź-pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności