Skocz do zawartości

[SSAT]: Kids


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

[PL]

po awarii tv malzenstwo musialo znalesc zastepcza rozrywke, mimo zachowania srodkow ostroznosci zaliczyli pare wpadek. Teraz oprocz braku tv maja na glowie dodatkowe zmartwienie;), a nawet pare zmartwien. Coz, straszne skutki awarii telewizora:)

[ENG]

After TV failed, the couple had to find some new way of entertainment. Though they were very cautious they scored few screw-ups. Now they have not only the broken TV but also a whole bunch of new cares. Oh well, the side effects of a broken TV are horrible.

kids_ost.jpg

 

wersja high 4000x2250, ok 6mb

 

http://www.kwolek.org/kids_h.jpg

Edytowane przez _Kreska_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

tak prosze pana, kolorowe kamery mamy!

pierwszy update

kid4.jpg

kid5.jpg

Edytowane przez _Kreska_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komentarze, co do kciuka to sie poprawi, narazie troszku mamci i sofy

brak tekstur i kolorki oczywiscie tymczasowe

 

mam.jpg

sofa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny model, miło popatrzeć na takie detal

i jeszcze bardzo fajny studyjny render :)

wiem, że się czepiam ale co zrobić :D

 

o i jeszcze jedno chciałem zapytać w tle masz gładko zawinięty plajn? czy coś innego bo raczej nie płaski :P, najlepiej to pokaż zrzutkę w wiuportu będzie szybciej :)

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

zobacze jak z tym brzuszkiem bedzie, moze i bedzie + butelka w rece

narazie skaladam wszystko do kupy... dzieciakow docelowo bedzie 5, 6, dziurek nie bedzie, no moze na teksturze\

nie zwracajcie uwagi na bledy u ludzikow, rigi zrobilem na chypcika, reszte poprawie recznei

all.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aale czad :D

Pokombinowalbym troche zeby przysunac TV ciut w strone kamery. Tak zeby zbudowac wyrazne 3 plany (tv, rodzinka i na 3cim lodowka) i dodac glebii. Moze wtedy moznaby pokazac troche bardziej popsucie telewizora?

Moze jeszcze cos z mezem pokombinowac? Mine ma zrezygnowana, ulozenie calej reszty ciala do tej miny nie pasujace.

A gdzie pilot :D ? Najlepiej porzucony, albo rozwalony przez dzieciaki.

Moje 1sze skojarzenie z butelkami bylo takie, ze sa po luksusowym alkoholu. chm? jestem jedyny?

 

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny styl. Rewelacja.

 

gdzieś widziałem wprawdzie opis podobnej scenki, który bardziej mi się spodobał, ale wykonanie Kreski jest rewelacyjne

 

(Tacie opuściłbym usta trochę, żeby trochę zwisały i chyba nie muszą być aż tak rozciągnięte)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie uchwyciłes bezsilność u mamuśki - szykuje sie naprawdę dobra pracka - 3mam kciuki - powodzenia

p.s. i tak jak mowi Reanimator - dzieci mogły by byc w jakimś amoku - wiesz , obłęd w oczach i chęć zniszczenia wszystkiego co w zasięgu ręki

p.s.2 moze bys dodał jeszcze jedno dziecko wspinające się po naderwanej zasłonie w kuchni ? ;)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności