Skocz do zawartości

[SSAT]: "mrowienie w kroczu"


Rekomendowane odpowiedzi

[PL]

 

Straszne skutki awarii telewizora (mrowienie w kroczu) odczuwa robot, który nie uszczęśliwi dziś swojej wybranki.

Prace z kartonu wykonały dwa Superżuki

 

[EN]

 

The terrible results of TV set breakdown:

The robot who won't make his love happy today feels perineal tingling.

This carton work was by two Superbeetles.

 

 

 

66a7c30c8ba10ead.jpg

 

wersja 800x500 http://images44.fotosik.pl/14/66a7c30c8ba10ead.jpg

wersja 1200x750 http://images33.fotosik.pl/373/b0135e3cc52bf780.jpg

wersja 1920x1200 http://rapidshare.com/files/148645552/mrowienieWkroczu_1920x1200.jpg.html

 

 

Dzieki wszystkim za pomoc :)

A jesli ktos wie jak jest "mrowienie w kroczu po ang. to prosze o info :D

Edytowane przez ptaszek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powrot do szkicu w pelnym odwzorowaniu wydal mi sie najfajniejszy :)

 

Pomysl z babeczka supcio (dzieki Creator), ale cyc.. piersi nie robie z tv bo to za duzo by bylo tego dobrego :))

 

mysle teraz czy poprostu zrobic scenke w takim stylu czy tak, zeby wygladalo na zrobiona z pudelka po butach, z kartonu i papieru i innych "rzeczywistych" gadzetow. Mam zamiar dorobic jeszcze jakis zyrandolik, szafeczke, kredens, fotel i okno, a za oknem slonce , ptaszek na parapecie (wszystko z "papieru")

 

mysle tez jak zrobic poduszki i koldre.. macie jakis pomysl? papierowa czy moze z materialu? ze niby uszyte? :)

 

chyba na koniec zrobie z tego wieczor :) dzieki za pomoc

 

4a78b6c27793925f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) kontrast zmniejszylem i podmienilem posta. :)

szafeczke chyba dorobie ale nie wiem czy z lampka, bo boje sie przedobrzyc.

 

planuje jeszcze zrobic:

listwy przy podlodze, szafke, komode, okno z zaslonami powiewajacymi i cos z sufitem, moze lampe jeszcze jakas :)

 

co do podlogi to myslalem zeby tak zostawic.. ze niby takie stare deski polakierowane, ale jeszcze sie pewnie to zmieni pare razy :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, naprawdę fajny pomysł na zrealizowanie tematu. jeśli chodzi o uwagi to powiem ci ze wygląda mi to bardziej na mrowienie w w żołądku niż w kroczu a w takim układzie koncepcja z łóżkiem traci sens. Pomyśl co z tym fantem.

życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) dzieki

 

moze pepek mu dorysuje ponad telewizorem? :)

 

myslalem ze to moze byc nie jasne, dlatego zrobilem obraz taki (tzn zmontowalem :P )

 

eb1dc647d2c85d63.jpg

 

wiem wiem.. nie jest on widoczny, ale moze przy duzym renderze i lekko zmienionej kamerze bedzie ok. nie chcialem go dawac na frontowa sciane, bo za duzo by sie dzialo.

Edytowane przez ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za dobre slowa i wsparcie :)

 

bardzo pomagaja, zwlaszcza ze to moj pierwszy start w jakimkolwiek konkursie. :)

 

jako ze mam ostatnio malo czasu to daje maly update.

 

(dodalem zaslony, karnisz, szafke i lekko swiatla zmienilem, usunalem mgle za oknami i dodalem niebo)

 

1f02aa62413997e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

kolejny skromny upload:

 

-lampka dla Facloma :) (w nastepnym uplodzie ja podlacze do kontaktu :P)

-okno

-listwy przy podlodze

-narzuta

-poduszka

-rozjasnilem troszke scene

-zblizylem kamere, ale chyba ja cofne (za tloczno sie zrobilo)

-zmienilem transparency zaslon ale chyba na niekorzysc (mniejsze odbicie swiatla na scianie)

 

2fc8cc49e866c64e.jpg

Edytowane przez ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ja zostawil na podlodze. robilem przymiarke do szafeczki (pokaze ci z szafeczka w nastepnym uploadzie) i jakos nie bardzo. zaslanialo lozko i za duzo bylo kartonowosci :)

a zmienic planuje:

 

-kamerke oddalic

-dodac kontakty

-zmniejszyc karnisz

-dodac kolka do karnisza :)

-ksiazki na polki

-moze komode/wazon

-klamke do okna

-rozjasnic to co za oknem

-i moze porozrzucana bielizne

-nie wiem czy lampe na sufit dawac :\

-kabel do lampki

- rysowanego bena na ekranie telewizora z mocna alfa :]]] zeby nie bylo ze to brzuch, bo fktycznie tak troche wyglada. :0

 

 

dzieki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy-angel > raczej nie :))

FAlcom > teraz mniej tloczno co nie?

Master Kiełbaster > dzieki :) rozjasnilem

piksar > dzieki :) staram sie ale czasu juz malo zostalo - wyjezdzam 10go

Xiz0r > chyba masz racje, chociaz mieszam tu style celowo, to tamta podloga chyba za bardzo odbijala. ta lepsza?

 

dziekuje jeszcze raz za rady :)

 

4df747b2d144d8f5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusto na podłodze i po prawej stronie za panem. Może jakieś ciuchy porozrzucane? Szafka, coś na ścianie, drugie okno :D

Ten fiutek to już zbyt dosłowne, wcześniej było lepiej, z jajem! :D

Jakieś światło innego koloru by sie przydało, bo tak smutno teraz jest mimo stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

Fajne, fajne. Czekam niecierpliwie na rozwoj :)

 

Powalczylbym ze sterylnoscia. Papier z ktorego wyciete sa postacie i kawalki scenografii wcale nie musi byc sterylny. Oczywiscie nie przeginac, ale moze jakies minimalne wygiecia, albo przebarwienia. chm?

 

Popracowalbym nad zgraniem stylu postaci ze scenografia. Moze wszystko zrobic w klimacie makiety? Wtedy scenografia moglaby byc bardziej makietowo realistyczna.

Pogooglaj sa misiem uszatkiem, albo sasiadami, a moze za czyms ze studia aardman, PI robilo tez kreskowke z wykorzystaniem makiet. chm?

Zastanow sie czy (i po co) chcesz sufit. 'realizm' makiety - jesli z sufitem to ciut ciezej byloby ja oswietlic.

Moznaby jeszcze pomyslec nad fajnym uzyciem DOFa (jesli to miniaturowa makieta to dof moglby byc spory).

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. znow mi doskwiera brak czasu :\

 

fikołek > dzieki :) bena z tv usunalem jednak :)

prrrszalony > masz racje :) zbyt doslownie bylo.. co do "smutno" to troche tak ma byc.. pomieszanie stylow i mroczno lekko. :)

 

Master Kiełbaster > nie chce zmieniac ludka bo to byl pierwszy spontaniczny szkic :) chyba zostawie jak jest.. w duzej rozdzielczosci bedzie widoczny lepiej obraz na scianie no i moze wrzuce pare smaczkow, ktore dosadniej zinterpretuja render :)

 

yon > wiesz co? trudna sytuacja, bo w sumie to odbieglem juz od pomyslu, zeby to bylo widac ze to makieta.. moze zle, ale ciezko by mi bylo zachowac wtedy klimat kolorow itp.. niby robilem wczoraj jakies nozyczki itp na probe, ale jakos nie moglem znalesc kadru. co do DOF'a to tez probowalem i glupio wyglada w prostopadloscianie z plaskimi "papierowymi" elementami.

 

 

Ania > lezal kolo lozka, ale faktycznie lepiej sie komponuje na szafie :P

 

 

Chce wszystkim podziekowac za rady i pomoc.

 

Zalaczam kolejny etap pracy.. chce jeszcze ksiazki zamienic na "realistyczne" gdzies walnac przewrocona butelke po winie, moze pare ubran jeszcze, dywanik?, kwiatek?, moze faktycznie cos na sciane.. plus kilka drobnych "smaczkow", kwadratowa ogromna gumka? :D

 

Wyjezdzam neistety i od 9 do 16 mnie nie ma.. wiec jesli sie uda w nominacjach:rolleyes: to bede konczyl. Jesli nie to gratuluje wszystkim uczestnikom :) i trzymam kciuki za swoich faworytow.

 

 

 

21dd3e390ce89e5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności