Skocz do zawartości

[SSAT] Gdy żołnierze sie nudzą...


Rekomendowane odpowiedzi

Yo, homies, startuje pierwszy raz w 3d-battle i mam zamiar pokazać co potrafię [no comment.. xD]. Now iec nie jestem specem w grafice 3d ale mam zamiar wziać udział w tej bitwie.

 

Zamierzam zrobić coś takiego:

 

W jednostce wojskowej, jak codzień żołnierze mieli stać na warcie. Jednak tego dnia nie działo sie nic ciekawego, i nie było wyżej postawionych osób w jednostce, więc żołnierze to wykorzystali i zamierzali oglądnąć ciekawy film akcji na telewizorze w budynku. Jednak podczas oglądania filmu zepsuł się TV, a ze na ścianie wisiały karabinki automatyczne kałasznikowa i żołnierze wpadli w złość, to nie trzeba tłumaczyć co stało się potem :) Po opróżnieniu magazynków żołnierze ulotnili się z pomieszczenia i poszli na wartę.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Krystian ma racje, w 3D max można wszystko, nawet takie zwariowane pomysły xD

 

Pomysł fajny, ale raczej nie realny :) Powodzenia.

 

Czy ja wiem czy nierealny? - Jak byś się poczuł gdyby ci wysiadł TV podczas oglądania [ ulubionego programu ] / [ serialu ] / [ meczy piłki nożnej ] / lub po prostu [ programu / DVD erotycznego ]. Ja bym mógł zareagować podobnie, gdyby nie było nikogo kto by mógł usłyszeć strzały i gdybym miał AK 47 xD

 

I zgadzam się z kolegą, powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą nierealnością chodziło chyba o to, że niektórych zajawek nie da się przedstawić za pomocą scen statycznych.

 

Pytanie co pokażesz na obrazku. Ostrzelany pokój z TV, ale nikt nie będzie wiedział dlaczego. A może o to by mogło właśnie chodzić:)

 

Ewentulanie zestaw obrazków, ale to masa roboty..

 

pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, czyli bedzie pokoik z rozwalonym TV, skoro żołnierze poszli na warte :D no spoko, powodzenia zatem

 

Nie, bedzie pokoik z rozwalonym TV, bo żołnierze użyli automatów :D. Sory ale nie mogłem wymysleć ambitniejszej historyjki xD

 

EDIT:// Na dowód że coś robię:

 

1216979590.jpg

 

Muszę jeszcze duzo czasu poświęcić na materiały. Z Kałaszem powinno pójść szybciej :)

Edytowane przez krystianm1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Krystian dał byś chociaż lekkiego chamfera na boki tego "Boxa" :D

Krawędzie nie wyglądają zbyt ślicznie, daj chamfera i później AutoSmoth na około 25 - 30, powinno być dobrze... i jeszcze ten tył TV możesz zrobić trochę mniejszy od pierwszego planu, to nada temu telewizorowi trochę lepszego wyglądu, przynajmniej ja tak sądzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności