Skocz do zawartości

[SSAT]: Więcej mocy


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Więcej mocy

Pomysł:

Zepsuł się telewizor i teraz potrzebuje on więcej mocy zeby mógł działac. Sprytny grubasek wielbiciel telewizji znalazł ciekawy sposob na dostarczenie większej ilości mocy...

 

Title: More power

Idea:

Television set broke down and now it needs more power to work properly. Smart fat man admirer of television found interesting way to supply more power to the television set.

 

Zdjęcia zostały użyte jako tekstury.

Pictures were used as textures.

Software: 3ds max, Photoshop, Bodypaint

 

more_power900.jpg

 

 

high-resolution image:

http://www.unitronic.beep.pl/more_power_300dpi.jpg

 

 

alternative link:

http://img181.imageshack.us/my.php?image=morepowerimageshackpf5.jpg

alternative link2:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1dce41a316aa6f25.html

Edytowane przez dyb3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[pierwszy post]

Witam

 

Wiec i ja postanowilem sprobowac swoich sil w bitwie. Moj pomysl polega na tym, iz w pomieszczeniu pelnym telewizorow (niedzialajacych) jest torturowany wileki fan telewizji, ktory nie wie co to znaczy nie miec pilota telewizyjnego w reku. Widok dziesiatkow telewizorow ze skaczacymi mroweczkami na ekranie doprowadza go do szalu. Wstepne szkice wrzucam ponizej.

 

Pozdrawiam i zycze udanej bitwy!

 

konceptscena.jpg

 

 

konceptgrubas.jpg

 

 

konceptgrubas2.jpg

 

 

 

 

Dzieki Creator. Mam nadzieje, ze faktycznie wyjdzie ciekawie;)

 

Zarzucam wstepny model glownego bohatera:

 

grubas_model.jpg

 

 

grubas_model2.jpg

Edytowane przez dyb3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Faktycznie brakowalo tych bioder. Poprawilem to ale sam nie wiem czy jestem zadowolony z efektu. Namalowalem tez probna tekstorke na glowe. Mysle ze efekt koncowy powinien byc mniej wiecej w takim troche cartoonowych klimacie.

 

grubas_model3.jpg

 

 

grubas_model4.jpg

 

 

glowa3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna tex głowy, ale coś za wcześnie? wez swoj model i obetnij wszystko od pępka w dół. zostaje? w sumie normalny, gruby gość. a poniżej jakieś totalnie niedopasowane, bez-pośladowe nogi.

to samo ramiona - w barach tak szeroki, że nie czuć masy brzucha.

wiem, że chcesz olać anatomię, ale tak się nie da. nawet najdziwniejsze fantasy musi być przekonywujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem troche pomysl na scenke. Grubas bedzie przykuty do fotela i bedzie wyl z cierpienia a za nim bedzie stal jego oprawca z rozlaczonym przedluzaczem badz (co mi teraz przyszlo do glowy) bedzie zwieral dwa iskrzace sie kabeliki powodujac zaklucenia w telewizji.

A tutaj jak to moze wygladac.

 

bitwa3d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mialem dostepu do internetu przez dluzszy czas wiec nie mialem jak wrzucac obrazkow z progresu. W miedzy czasie dokonczylem prawie grubasa i wymodelowalem chudego kolesia.

Wszelkie uwagi bardzo mile widziane. I dziekuje za dotychczasowe:)

 

 

bobby800.jpg

 

 

persp.jpg

 

 

front.jpg

 

 

left.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...swietne modele - grubas jak sie patrzy -chudy nieco mi fallen art'em podchodzi ale chyba glownie jest tak dlatego ze te postacie same w sobie tworza taki psychoodeliczny nastroj :) jest spoko :) -w sumie to pierwszy oleksym daje hyhy- jak najbardziej zycze powodzenia w bitwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajni panowie :) Brakiem proporcji bym się nie przejmował - moim zdaniem właśnie przez to są ciekawi (no może grubaskowi trochę grubsze nóżki bym zrobił...)

Powodzenia!

 

PS. o rany... okazało się, że niniejszym napisałem swój pierwszy post... po 3 latach od zapisania :) To musi coś znaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za komentarze. Ciesze sie, ze sie wam podobaja moje modele. Szczegolme podziekowania dla posterunkowego, ktory sie po trzech latach zdecydowal cos skomentowac. I to wlasnie mnie:) I takie cieple slowa;)

Niestety najprawdopodobniej nie skoncze tej bitwy. Ostatnio mozno sie zainteresowalem animacja i na ten obrazek nie starczy mi pewnie czasu. Tymbardziej, ze zaczyna sie kampania wrzesniowa na studiach. Strasznie zaluje bo bardzo chcialem ukonczyc te bitwe:( No ale jeszcze sa dwa tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Adek mnie namowil zebym sprobowal dokonczyc prace i cos tam zrobilem dzisiaj. Ostatnio mialem tyle rzeczy do zrobienia ze na nic czasu nie starczalo.

Zmienilem troche pomysl scenki. I tytul;) Mianowicie chodzi o to ze zepsul sie telewizor i teraz potrzebuje wiecej mocy zeby mogl dzialac. Sprytny grubasek wielbiciel telewizji znalazl ciekawy sposob na dostarczenie wiekszej ilosci mocy...

Poki co scena oprocz postaci jest nieoteksturowana. Postacie sa prawie w pelni zriggowane. Oswietlenie bedzie mniej wiecej takie jakie teraz widac. Akcja bedzie rozgrywac sie w zapuszczonej piwnicy. Klimat bedzie dosc duszny i ponury.

Jakbym jakims cudem dostal jednak nominacje to na pewno dokoncze obrazek bo zostaly mi jeszcze 2 tygodnie wakacji po ciezkiej sesji poprawkowej.

Powodzenia wszystkim!

 

 

Rendery robione na szybko wiec jakosc jest taka sobie...

 

macha.jpg

 

twarz.jpg

 

2gotowe.jpg

 

 

i z motion blurem ktory sie dosc dlugo liczyl wiec tylko w takiej malej rozdzielczosci..

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze sie podoba. Dzieki za podpowiedz z motion blurem.

Ma ktos moze pojecie jak zrobic zeby sss sie gladko rozchodzil tzn. zeby nie bylo widocznych plam (tak jak na zblizeniu twarzy)? Probowalem roznych ustawien i nic nie moglem wskurac za bardzo...

Moze ma ktos jeszcze jakies sugestie odnosnie kompozycji kadru bo mi cos caly czas sie nie podoba...

 

Aha dzieki za nominacje napewno wykorzystam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec czas zakonczyc boje i dac teraz pole do popisu jurorom. Dziekuje wszystkim za opinie i podpowiedzi (choc nie bylo ich za wiele;)). Bardzo ciesze sie ze udalo mi sie ukonczyc ta bitwe. Jest to moj pierwszy projekt ktory doprowadzilem do konca;)

Zycze wszystkim powodzenia!

 

A tutaj moje wypociny:

more_power900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna klimatyczna pracka, full respect, jedyna klujaca w oczy rzecza jest powierzchnia kontaktu grubas-fotel, Zdecydowanie grubasa wtoplilbym w fotel tak aby grzuchem opieral sie o siedzenie a nogi byly by wtopione w gabke fotelu. Treaz przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu jest to takie nie teges, psuje muzyke tej sceny,

tak czy siag gratki modele materialy i scena git: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności