Skocz do zawartości

[SSAT]: Fale telewizyjne.


Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad stu lat największą rozrywką i jedyną rzeczą jaka powstrzymywała ich od inwazji na Ziemie były programy telewizyjne, przechwytywane w falach wysyłanych przez ludzi w kosmos. W dniu globalnej awarii telewizorów na Ziemi, nic już nie zatrzymało istot pozaziemskich do zniewolenia ludzi ...

 

Z wielu pomysłów (w żadnym z nich nie było telewizora ;p) wybrałem ten. Trochę późno, ale mam nadzieję że pójdę jak burza ;)

 

Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia ;)

Edytowane przez Roszondas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Adek. Koncept to drugi wariant który muszę dobrze przemyśleć.

Pomysłów na przedstawienie tego jest kilka.

1. Z kosmosu: niszczenie ziemi, walka w przestrzeni kosmicznej.

2. Niebo nad wielkim miastem - walka lotnicza z statkami kosmicznymi, w dole zniszczone miasto.

3. Z ziemi (najwięcej pracy i najtrudniej - nie koniecznie lepszy efekt) - uciekający przerażeni ludzie nad ich głowami statki kosmiczne bombardujące miasto.

 

Wszelkie rady mile widziane ;) Rysunki niedługo pokaże.

 

W między czasie - pierwsze próby.

sam01.jpg

sam02.jpg

 

EDIT:

Kolejne próby

2sam02.jpg

2sam01.jpg

Edytowane przez Roszondas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podobają. Już poprawiłem pierwszy samolot.

 

Zadałaś Aniu proste pytanie ale zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu i każdy pomysł do końca nie jest wyraźny.

 

Stwierdziłem że statek kosmiczny jest nudny dlatego - będzie to środek miasta w którym będzie stał "robot" z mackami niszcząc budynki i porywając ludzi. Naokoło będą latały myśliwce bombardując go.

 

Myślałem o ustawieniu kamery w środku wieżowca który ma wielkie szyby - w których widać to co dzieję się na zewnątrz jak i w lekkim odbiciu to co w środku (nie wiem czy to możliwe w rzeczywistości (?) ) - czyli ufoka który zmusza ludzia :D do naprawy TV .

 

Lub przedstawienie tej sceny w kawałku sąsiedniego budynku w którym została oderwana ściana.

 

Czy uważacie że jest to wystarczająco czytelne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad stu lat największą rozrywką i jedyną rzeczą jaka powstrzymywała ich od inwazji na Ziemie były programy telewizyjne, przechwytywane w falach wysyłanych przez ludzi w kosmos.

http://www.livevideo.com/flvplayer/flvplayer.swf?autoStart=0&popup=1&scale_it=1&family=on&video=http%3a%2f%2fwww.livevideo.com%2fmedia%2fgetflashvideo.ashx%3fcid%3d30bbb594d5fa42109d7236caf143bea2%26et%3d633528553867343750%26thumb%3d1%26popup%3d1%26tx_site%3dkreskowki.fani.pl

Futurama , kosmici zaatakowali ziemię bo jakieś 300 lat temu z powodu awarii nie wyemitowano ostatniego odcinka "Puszczalskiej prawniczki"(to niedokładny tytuł)

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Futurama

Fajny serial jak możecie pooglądajcie.

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności