Skocz do zawartości

1 i 2 denerwuje


mandragora

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki irytujący problem bo podczas pracy w blenderze i kliknięciu pojawia mi się 1 i 2 zamiast kursora kiedys to wyłączyłem ale nie wiem jak ale to jest strasznie irytujące i nic nie da się normalnie robić.

Edytowane przez mandragora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie moge wycelować ale jeszcze raz wytłumaczę podczas zmiany wartości jakiś danych i wciskaniu strzałki która ma dodać albo ująć jakąś wartość pojawia się cyfra i zanim zniknie mija trochę czasu pierwszy raz to widzę w tej pracy bo przedtem mi się to nie pokazywało. No może kiedys ale nie wiem jak z tego wybrnąłem. Poprawka pojawia się tylko w node editor nawet w wciśnięciu przycisku use nodes a wszędzie indziej nie.

Edytowane przez mandragora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cyferkowy kursor oznacza ni mniej ni więcej, że Blender przelicza właśnie jakieś wartości, jak np. podgląd materiału w Node Editorze. Podobnie podczas bake'owania np. animacji particli czy fluida oznacza on aktualnie przeliczaną klatkę. Nie znam sposobu żeby to wyłączyć, mi to nigdy nie przeszkadzało- lepiej poczekać aż program zrobi swoje, bo potrafi solidnie zamulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie może dlatego bo mam Depth of Field dla sceny ustawiony i może dla tego a komp nie jest pierwszej młodości i może przedtem dlatego że to było sobie tam takie coś nudnego jak jakiś klocek przy którym nie było żadnego dławienia się. Dzięki bo myślałem że coś włączyłem przypadkowo i jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności