Skocz do zawartości

[SSAT]: "osiem lat pozniej, godzina 01:58"


Rekomendowane odpowiedzi

"Chlopek, po robocie zasiedzial sie na landrynkach tv, co jednak nie trwalo godziny..."

 

Witam : ) postanowilem wystartowac w bitwie, nie wiem czy dobrne do konca. oby.

niedlugo wrzuce koncepty, a narazie model glowy, cala postac bedzie zrosnieta z fotelem, zakorzenionym wrecz w tym panu.

Edytowane przez peters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szybki szkic tv w pracy

 

i zarys sceny, prosze zwrocic uwage na podzial lewy i prawy, gdzie lewa strona bedzie uspokojona do minimum, a prawa maxymalnie rozpierdzielona, chodzi o to aby pokazac lewa strone jako moment spokojnego ogladania tv. cos w tym stylu ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane, koncept nieprzeciętny

 

heh ; ) dzieki. niedlugo wrzuce wiecej, narazie musze poswiecic sie pracy reklamowej.

i mam nadzieje, ze z wykonaniem tez mi pojdzie nieprzecietnie hah : )

pozdrawiam wszystkich wojownikow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszytskich za ten zastoj, jednak praca w studiu przy ostatniej kampani pozabawila mnie zupelnie czasu...

zaczynam wiec dalej prace, oto fotel, czesciowo z postacia, z nadanym kolorem i szybkim podkreceniem sceny w shopie.

nie chcialo mi sie renderowac, jest to screen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy :D widać... moje regiony :P

Ale ta czerń jest przytłaczająco dużo za dużo jej...

 

:) dzieki, o widze, ze Olsztyn :)

tak, wiem wiem, bedzie mniej, tu w tej scenie duzo bedzie oswietlenia, niedlugo pierwsze testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to nie wygląda jak lowpoly, ale zdecydowanie to nie wygląda tak, jak wyglądać powinno. Zrób jakieś korzenie, żeby było bardziej ciekawie i zarazem statycznie, strasznie. Na razie nie wiele co widać, pewnie jak ty se to w maxie obracasz to to ładnie wygląda... Rozjaśnij, to więcej powiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności