Skocz do zawartości

[Współpraca] Concept Art Designer


V_G

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaoferować współpracę concept-artyście, projektantowi graficznemu do mojego nowego projektu 2D/3D(sceny mieszane czyli tzw. 2,5D ;)). Zdalnie i bez wynagrodzenia. Narazie nie chcę zamieszczać żadnych informacji na temat produkcji.

 

Poszukuję co najmniej 2 osoby które na podstawie podanych przeze mnie informacji (design doc):

 

wykonają szkice koncepcyjne z których zostaną później utworzone modele 3D,

wykonają graficzny projekt HUD-a

wykonają graficzny projekt menu

 

Moja rola w projekcie to programowanie oraz koordynowanie. :)

Projekt wykonywany jest w Visual Basicu ze wsparciem DirectX.

Na dzień dzisiejszy opracowany mam Design Doc oraz gotowe moduły do obsługi urządzeń wejściowych, grafiki oraz dźwięku.

 

 

 

Kontakt ze mną:

 

GG: 9079179

e-mail: [email protected]

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą - napisz i przy okazji pokaż mi swoje prace :)

Wygląd tej gry będzie zależał w dużej mierze od Ciebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeżeli projekt będzie odpowiednio zaawansowany co zależy od wielu czynników myślę o przygotowaniu wersji komercyjnej, z wcześniejszym zaprezentowaniem wersji demonstracyjnej. Będę próbował uderzać do wydawców internetowych.

Efekty jakie zamierzam wykorzystać w grze to m.in: alpha - blending, dynamiczne oświetlenie i animacja, efekty cząsteczkowe: dym, ogniki... chcę też wprowadzić coś w rodzaju bullet-time'u.

 

Od poniedziałku rusza strona internetowa w całości poświęcona projektowi na której będzie więcej info.

 

Sama gra to pewien rodzaj taktycznego shootera 2D. Jest to taki jakby futurystyczny sport gdzie gracze w swoich statkach na wielkich arenach walczą między sobą wykorzystując różnorakie bronie czy osłony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności