Skocz do zawartości

[SSAT]: Ciężkie lądowanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim.

 

Wreszcie zdecydowałem się na temat.

 

Spokojna ulica, słoneczne popołudnie życie toczy się bez większych przeszkód, aż tu nagle niespodziewanie jeden z mieszkańców kamienicy z wściekłości po awarii telewizora z nerwów wyrzuca TV przez okno na ulicę. Wszystko byłoby ok tylko że na chodniku idzie właśnie biedny robotnik.

 

Calm street, sunny afternoon life rolls without larger obstacles until one of occupants of tenement with fury after breakdown of television set from nerves throws out TV through window on street here suddenly unexpectedly. All would be OK only that just poor worker on sidewalk goes.

 

P.S Jeśli są błędy to sorki na szybko do teranslatora wrzuciłem.

 

scenaut8.jpg

w1400.png

Edytowane przez ferni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drzwi jakoś dziwnie otwierają się do środka, trudno mi sobie wyobrazić ich ponowne zamknięcie; krawężniki na pierwszym planie są nienaturalnie zdeformowane, a płytki chodnika nazbyt powyginane. Poza tym - fantastyczne! Trzymam kciuki, tym bardziej że mi również chodziło coś podobnego po głowie (pomysł był związany z pianinem, nie wpadło mi do głowy przerobić go na użytek bitwy). Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R - jeszcze nie wiem jak ustawić postać, na razie mam dwa pomysły jeden z siedzącym na krawężniku niczego nie spodziewającym się, a drugi jak już zauważa i próbuje uciec jednak widać że raczej nie zdąży. Myślę że jak zrobię wszystkie modele to ustawie 3 sceny i wstawie na forum do wybory według waszego uznania.

 

SzyQ - dzieki, też tak myślałem żeby zrobić to albo w normalnych realistycznych kolorkach albo trochę się zabawić i zrobić coś w stylu lekko wyblakłego koloru.

 

nookie - co do drzwi to nie bardzo rozumie przecież zawsze otwierają się do środka, natomiast jeśli chodzi o krawężniki i chodnik to się zgodzę ale myślałem sporo nad chodnikiem i nie bardzo wiem jaki zrobić może bardziej z takich wielkich płyt betonowych, a krawężniki też mi się nie podobają, może dzisiaj uda mi się dopracować cały ten widok i wieczorem postaram się wstawić już z poprawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi powinny być umieszczone bardziej w środku framugi, a nie na zewnątrz. Cały czas mam wrażenie, że niewielka obwódka w wejściu je blokuje i nie dopuści do ich zamknięcia. Moim zdaniem wystraczy je nieco przesunąć do środka sklepu i owo złudzenie zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wsumie całe otoczenie jest już skończone dlatego wstawiam 2 ujęcia, które według was bardziej będzie pasować. Na pierwszym chłopiec bedzie siedział na kraweżniku lekko patrząc w góre , natomiast na drugim chłopiec będzie uciekał przed TV w prawym dolnym rogu.

 

scenaai7.jpg

scenaai7.fab2b74bbe.jpg

 

scena2ux3.jpg

scena2ux3.68242ebac9.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 1-szy jak dla mnie. Ale dla mnie troszeczke za wąski kadr horyzontalnie. Być może dlatego że chciałbym zobaczyć "smaczki samej lokacji", bo bardzo mi się podoba. np. reakcje przechodnia z gazetą codzienna,

kartkę papieru lekko uniesioną wiatrem, coś co tchnie w to życie i troche zdynamizuje.

 

1-szy ale szerzej ;) Pozdrawiam ferni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sexi modeling:) Pęknięcia mi nie podchodzą, zbyt płynne te wyrwy, powinny być bardziej "ostre" takie poodstrzelane jakby, a tymczasem miejscami kształtem bardziej przypominają korzenie drzewa oplatające coś:)

 

Mi się podoba post numer 14, ale ja mam taki gust chyba.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie zapowiada - dodałbym jeszcze troszkę połamanych desek lecących za telewizorem z mblurkiem żeby zdynamizować scenę - dodatkowo mozna by dać też uciekajacego przechodnia który zasłania się gazetą i patrzy przerażony do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za komentarze. Troszkę mnie tu nie było ale wreszcie udało mi się coś dorobić. Jak myślicie coś dodać ująć zmienić. Macie jakichś pomysł na oświetlenie? Bo na razie nic mi do głowy nie przychodzi.

 

scena2cc3.jpg

w1050.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny faworyt sie znalazl sporo osob kandyduje Mi sie bardzo podoba Powodzenia

 

PS: Niestety moja praca w porownaniu do fawory tow bedzie bardzo kiepska ale coz zrobic dopiero 4 miesiace w 3d siedze no nic nastepnym razem bedzie lepiej ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabójczo ;) co do oświetlenia, napisałeś w pierwszym poście- leniwe popołudnie- czyli jak dla mnie skwar, upał, niebo bezchmurne, cienie miękkie. W szybach mogłoby odbijać się słońce, na dalszym planie może efekt "falującego" gorącego powietrza? Ale to moja wizja, nic nie narzucam, mnie i tak się będzie podobać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele super.

Coś jest nie tak z pozycją jego lewej nogi (od nas prawa), myślę że powinna mieć stopę bardziej z tyłu. Albo jeśli jest już z przodu, to chyba powinna się opierać bardziej na pięcie a nie na palcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki za komentarze w tym tygodniu miałem dość mało czasu tak więc zdążyłem jedynie porozkładać siatki i zacząć z grubsza texturować te tex co widać ulegną jeszcze zmianie ale wrzucam do nominacji to co mam. Resztę dokończę po eliminacjach bo teraz idę pić weselną wódkę P.S. na szczęście jeszcze nie moją. :)

 

hhek7.jpg

w1050.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem do niedzieli wstawić, a tu jakieś błędy skaczą po ekranie wstawiam to co zrobiłem do tej pory, jeszcze jakieś drobne poprawki texturi i chyba koniec bo wiecej przed czasem raczej nie skończe. I co myślicie o tym.

 

kopiarenicu3.jpg

w1050.png

Edytowane przez ferni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo musisz popracować nad światłem jeszcze bo wszystko się zlewa w oczach. Naprawdę świetne modele gdzieś tutaj giną. ja zwiększyłbym kontrast miedzy światłem i cieniem oraz zmniejszył saturacje w świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopak ma syndrom suchego oka :) troche speca by nie zaszkodziło na ustach to samo, ogólnie skóra jakaś sucha jest, i na twrzy i prawej dłoni jest textura do pewnego momentu a potem ostra linia i już nie ma jaby z porojekcji której nie starczyło na całego gostka :)

 

może dof-a zrób to może uda się odciąć człowieka od tła na razie trochę się zlewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mocny bump na krawężniku.

Bump na bruku wygląda fatalnie, tam by się przydał displacement.

Tekstura na swetrze i spodniach miejscami trochę zbyt porozciągana.

Na telewizorze by się przydał albo motion blur, albo takie kreski ciągnące się za nim, w każdym razie coś co wskazuje na szybki ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie trzymaj sie lepiej toona i nie idz w real - za duzo bumpa jest wszedzie - nawet na oku widzę - mblur za deskami i telewizorem jak najbardziej ! podkresli dynamikę - dodałbym tez wiecej desek za telewizorem które by w jakis sposób okresliły/wyznaczyły trajektorię lotu tego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności