Skocz do zawartości

www.graphikz.pl - Nowe forum graficzne !!


Gość Nerulek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nerulek

Zapraszam wszystkich na nowe forum graficzne www.graphikz.pl . Jest to nowe forum które trzeba zaludnić icon_smile.gif. Miła atmosfera, zbiór tutoriali i materiały do photoshopa to tylko niektóre z plusów. Zresztą... co się będę rozpisywał, zobacz sam! www.graphikz.pl - więcej niż grafika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe. z tych wszystkich samozwańczych forów graficznych to wyglądaj jeszcze najestetyczniej. no ale jak zawsze. Szybka zajawka która gaśnie po tygodniu.

Żeby takie forum miało szansę zaistnieć autor musiałby się nieźle natrudzić. sporo natrudzić. No ale nie mówię że jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim stylem na forum graficznym zapomnij o osiągnięciu sukcesu . Nie masz szans równać się np: z graphicforart.pl . Wiesz nawet nie ma sensu robić takiego forum bo jest ich za dużo . Pomyśl o czymś innym dobrze ci radze . Chyba , że naprawde masz zamiar je odstrzelić , załapać dobrą administracje a sukces przyjdzie sam . Narazie porażka

Pozdro

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, twoje forum jest bez szans, aby było konstruktywnie trochę błędów jakie popełniłeś:

 

Na dzień dobry razi amatorskim obrazkiem, jest wielkie = puste, po co? Nic tak nie odgania jak pustki, zobacz jak prosta może być budowa odnoszącego sukces forum: http://forums.sijun.com/

 

Zorientowanie forum na pytania/odpowiedzi + tutoriale jest bez sensu, pytania zadaje się na największych forach lub miejscach pachnących profesjonalizmem tam też leży najwięcej tutoriali. Już lepiej nastawić je na pogawędki, przynajmniej można się zżyć z ludźmi :).

 

Małe forum ma jak najbardziej szansę sukcesu, ale musi być zorientowane na jakąś konkretną grupę osób (np. DP, modelowańsko, czy jakiś specyficzny soft...), najlepiej jakby w ogóle powstało w porozumieniu z osobami którym brakuje takiej swojej "kawiarenki". Dobre posty czy dobre prace się przyciągają więc przy sprawnym moderowaniu forum po roku może całkiem sprawnie działać.

 

BTW. Napędzenie każdego forum kosztuje dużo pracy, na max3d też kiedyś były dwa posty dziennie :).

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez Gotham
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW2. A jeśli masz tylko potrzebę moderowania/administrowania to lepiej dołącz się do jakiegoś zamiast tworzyć nowe, patrz na piksara, jak niewiele trzeba by się nim stać.

 

buhahahaha, buahahhahahahahahah boskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony twoje zdanie jest zupełnie irytujące i to bzdura . Wcale po nim nie pojechałem tylko uświadomiłem prawdę jaka istnieje . A co z tym bezpieczeństwem , czego mam się bać ? . Swojego własnego zdania , przecież po to jest właśnie forum bo każdy jest inny i ma swoje odrębne zdanie ale niestety wiele osób tego nie rozumie . Pozatym tak dla dodania abyś mnie lepiej zrozumiał byłem kiedyś Super Modem na forum graficznym o opragramowaniu SMF czyli beznadziejnym stylu i strukturze (na tego typu stronę) i forum padło po 14 dniach . Skończyło się na 1800 postach ? Pisałem , proponowałem adminowi zmianę silnika , stylu ale on oczywiście musiał pokazać swoją wyższość i mnie nie posłuchał i odrzucał moje propozycje . Teraz forum leży a mogło mieć super statystyki bo ma naprawdę dobrą pozycję w google.pl . Sam nie wiem dlaczego . Może dlatego , że odwiedza ich bardzo dużo gości , który się nie rejestrują z jasnych powodów . To tyle . Mimo iż moje słowa krytyki są wyraziste i pikantne to sczerze życzę ci sukcesu z twoim forum . Musisz jedynie zdobyć odpowiednią markę aby przyciągnąć użytkowników

Edytowane przez Iker Eastern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysl :) zrobcie taki watek o nazwie RING i tam by mozna dowoli po sobie jechac, docinac i wysmiewac sie z innych :) dobra sprawa by byla i duzo zabawy :]

A co do forum to nawet nawet wyglada, ale przeraza ilosc tych odnosnikow, niektore naprawde nie potrzebne jak na poczatek. Na poczatek jakies ogolne, podstawowe a pozniej zaglebiac sie w detale.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony twoje zdanie jest zupełnie irytujące i to bzdura . Wcale po nim nie pojechałem tylko uświadomiłem prawdę jaka istnieje . A co z tym bezpieczeństwem , czego mam się bać ? . Swojego własnego zdania , przecież po to jest właśnie forum bo każdy jest inny i ma swoje odrębne zdanie ale niestety wiele osób tego nie rozumie . Pozatym tak dla dodania abyś mnie lepiej zrozumiał byłem kiedyś Super Modem na forum graficznym o opragramowaniu SMF czyli beznadziejnym stylu i strukturze (na tego typu stronę) i forum padło po 14 dniach . Skończyło się na 1800 postach ? Pisałem , proponowałem adminowi zmianę silnika , stylu ale on oczywiście musiał pokazać swoją wyższość i mnie nie posłuchał i odrzucał moje propozycje . Teraz forum leży a mogło mieć super statystyki bo ma naprawdę dobrą pozycję w google.pl . Sam nie wiem dlaczego . Może dlatego , że odwiedza ich bardzo dużo gości , który się nie rejestrują z jasnych powodów . To tyle . Mimo iż moje słowa krytyki są wyraziste i pikantne to sczerze życzę ci sukcesu z twoim forum . Musisz jedynie zdobyć odpowiednią markę aby przyciągnąć użytkowników

 

 

ja kiedys bylem supermenem, ale nikt na to nie zwracal uwagi bo nie pokazalem ze potrafie latac.

 

...........

 

co do forum to jest sredniawa jakich wiele, jednak zycze powodzenia.

 

czesc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony twoje zdanie jest zupełnie irytujące i to bzdura . Wcale po nim nie pojechałem tylko uświadomiłem prawdę jaka istnieje .

Oj słonko, prawda nie istnieje...

Miło by było gdyby Twoje posty były trochę zgodniejsze z polską gramatyką. Określanie czyichś dokonań porażką, przy jednoczesnych braku własnych, jest co najmniej nie na miejscu.

A co z tym bezpieczeństwem , czego mam się bać ? . Swojego własnego zdania , przecież po to jest właśnie forum bo każdy jest inny i ma swoje odrębne zdanie ale niestety wiele osób tego nie rozumie .

Chodziło mi o pewien typ zachowań. Gdy większość zaczyna coś krytykować, często, jak sępy nad padliną, pojawiają się "specjaliści" wciskający swoje 3 grosze, żeby tylko pokazać jacy to oni są inteligentni.

Pozatym tak dla dodania abyś mnie lepiej zrozumiał byłem kiedyś Super Modem na forum graficznym o opragramowaniu SMF czyli beznadziejnym stylu i strukturze (na tego typu stronę) i forum padło po 14 dniach . Skończyło się na 1800 postach ? Pisałem , proponowałem adminowi zmianę silnika , stylu ale on oczywiście musiał pokazać swoją wyższość i mnie nie posłuchał i odrzucał moje propozycje . Teraz forum leży a mogło mieć super statystyki bo ma naprawdę dobrą pozycję w google.pl . Sam nie wiem dlaczego . Może dlatego , że odwiedza ich bardzo dużo gości , który się nie rejestrują z jasnych powodów . To tyle . Mimo iż moje słowa krytyki są wyraziste i pikantne to sczerze życzę ci sukcesu z twoim forum . Musisz jedynie zdobyć odpowiednią markę aby przyciągnąć użytkowników

Łał.

 

ps. swoją drogą, ta dyskusja to niezła reklama dla tamtego forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, ale off-top! I znowu się oberwało tym co zawsze... Ludzie, opanujcie się! Mamy w wątku wyrazić własne opinie o nowym serwisie, a nie robić serwis o własnych opiniach! To jest dział ogłoszeń, to jest ogłoszenie,więc mimo tego, że razi kiepska szata graficzna, co już było wspominane - reszta to już kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, ale off-top! I znowu się oberwało tym co zawsze... Ludzie, opanujcie się! Mamy w wątku wyrazić własne opinie o nowym serwisie, a nie robić serwis o własnych opiniach! To jest dział ogłoszeń, to jest ogłoszenie,więc mimo tego, że razi kiepska szata graficzna, co już było wspominane - reszta to już kwestia czasu

 

hmm... wyraziles swoja opinie o opiniach :D

A tak szczerze mowiac, to troche nie rozumiem od czego tu sie tak bardzo opanowywac. Offtop poszedl, sam nawet zaspamowalem 1 postem tylko zeby sie posmiac. Tylko co proponujesz? Wszyscy maja siedziec cicho? Jak chce skomentowac czyjas wypowiedz to mam zalozyc nowy temat "Komentaz do wypowiedzi #94564"? Mozna nawet sprobowac zrobic forum dla ludzi siedzacych w pracy i czekajacych na rendery i znudzonych nastolatkow :)

No i znowu wyrazilem swoja opinie o opiniach...

 

edit: nie jest to w zadnym razie jakis rant na ciebie Sebastian, poprostu wyrazam swoja opinie o cienkiej granicy miedzy offtopem a cenzura.

 

edit2: do sebastiana zeby nie robic juz absolutnego spamu: masz racje, czasem tak wychodzi :)

Edytowane przez mirach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham dzieki za linka, juz od jakiegos czasu nie moglem sobie przypomniec jak to forum sie nazywa :)

 

co do forum to sprawa wyglada tak , jakbym ja chcial zalozyc teraz wlasne google i napisal silnik w pare dni :) ale jakbym napisal silnik ktory szuka np samych filmow z fajnymi laskami to juz by bylo popularne. mam nadzieje ze nie dalem sie za bardzo poniesc porownaniu XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW2. A jeśli masz tylko potrzebę moderowania/administrowania to lepiej dołącz się do jakiegoś zamiast tworzyć nowe, patrz na piksara, jak niewiele trzeba by się nim stać.

 

ciekawe, zapraszam na PM jak są jakieś zastrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nerulek

Aż tak jeździć nie musieliście ale jakoś to przeboleje. Jeśli naprawdę to forum nic nie osiągnie to trudno. Nie potrzebuje mieć takiego forum jak np to czy wymienione wcześniej. Ale statystyki chyba mówią same za siebie:

Nasi użytkownicy napisali 258 postów, tematów 57

Mamy 33 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowana osoba: slonikart

To forum odwiedzono już 1082 razy

 

Po tygodniu istnienia chyba nie są najgorsze?

Poczekamy co czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nerulek

Statystyki nie są ważne ale sami zaczęliście. Nikt nam kariery nie wróży ale mi starczy nawet małe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, zapraszam na PM jak są jakieś zastrzeżenia

 

Hehe, od razu przychodzi mi do głowy jedno, proszę nie cytować usuniętych fragmentów :). Skoro sam uznałem że wdała się przesada to po co to ciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli pozostawisz forum samemu sobie to czas nic nie pokaże. Musisz cały czas aktualizować aktualizować. dodawać jakiejś wartości merytorycznej.

1082 razy -> pewnie z 1000 odwiedzin było właśnie z max3d.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności