Skocz do zawartości

[SSAT]"Co rozkażesz Panie"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pomysł jest taki:

 

Latarnia morska (zastanawiam się jeszcze nad kadrem ale najprawdopodobniej bedzie taki) , małe pomieszczenie a w środku jakiś fotel, troche przed nim telewizor z zasnieżonym obrazem, obok otwarte okno z widokiem na morze i turbiny prądotwórcze. Na jedną z nich ryzykując własne życie wspina się po linie człowiek. Jest to latarnik który oglądał tv kiedy obraz zaczął snieżyć,jest przekonany że to wina pobliskiej anteny tv którą musiał wiatr nieco obrócić. Postanowił więc wyjsć na zewnatrz i ja naprawić, nie było by w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że antena znajduje się na jednej z turbin na wysokośći 100 metrów nmp.

 

Morał jest taki że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy ze swojego uzależnienia od tv i kiedy go zabraknie są w stanie przełamać największe słabości. Wkrótce pierwsze rendery.

Edytowane przez altarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki z pomysł "jaras" ,ale na razie koncept jest troszkę inny a właściwie dwa. Pierwszy to jak już pisałem gość wspinający się po linie na platformę, aby pokazać ogrom turbin na dołe jednej z nich (tej po lewo) mała łódeczka.

 

Drugi jest taki że miedzy platformą a oknem rozpięta jest lina podtrzymująca kabel anteny. Na linie balansujący gość próbujący przejść na druga strone(na platformę) Wiem że nie wiele widać na obrazku dlatego objaśniam napisy:(platforma, lina, mikro łódeczka) Szczerze mówiąc to nie wiem co będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to latarnik który oglądał tv kiedy obraz zaczął snieżyć,jest przekonany że to wina pobliskiej anteny tv którą musiał wiatr nieco obrócić. Postanowił więc wyjsć na zewnatrz i ja naprawić, nie było by w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że antena znajduje się na jednej z turbin na wysokośći 100 metrów nmp.

 

Coś tu jest nie tak.

Wiatr obrócił antenę , te turbiny obracają się o 360 stopni , oczywiście pod wiatr*. Tak więc co chwilę zmienia się położenie anteny oraz kabel po jakimś czasie się zerwie.

Jest jeszcze z 10 innych powodów przeciw tej koncepcji.

 

Widziałem takie wiatraki , łopaty są bardzo duże u podstawy jest pierścień mocujący o średnicy około 2-2,5 metra , długość to tir z dwiema naczepami**.

 

* Jakby to ująć latarnika ma p.

 

**Widziałem w Niemczech taki transport oczywiście naczepa była jedna ale odpowiedniej długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Muminek" aby rozwiać twoje wątpliwości to turbiny od lat są nie czynne, więc się nie obracają. A wybrał takie a nie inne miejsce bo tylko tam był dobry sygnał. Mam nadzieję że cię uspokoiłem. Tak czy inaczej to tylko luźna koncepcja która cały czas ewoluuje,z czsem bedę starał się eliminować błędy.

 

Pozdrawiam i dzięki za krytykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności