Skocz do zawartości

[SSAT]:dzieła zebrane lenina


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w bitwie może i ja będę miał w końcu tyle czasu wolnego i zapału na dokończenie czegoś.

Ogólny opis: Połowa XXI wieku książki są zabytkiem. Króluje wszędzie telewizja. Jednak czasami zdarza się, że telewizor się zepsuje. Tym razem Bibliotekarz (bibliotekarka) podczas awarii TV sięgnęła po którąś ze swych książek (niestety trafiła na książkę Lenina, która ją (go) mocno wciągnęła. Skutki mogą być opłakane.

 

na razie daję opis i czekam na koniec obliczeń komputera:

 

Eng: The All writings of Lenin

Near future.

As usually the librarian goes through the library. Nobody's there. Rarely she sits down in the armchair and watches TV. But today the TV set is broke down. Maybe she still can read. Why not read something then? Oh yes! That’s a good idea! The title: How to Build a Nation. The author: W I Lenin. Sounds good. At last author looks handsome.

 

 

Pl: Dzieła zebrane Lenina

 

Bliska przyszłość.

Jak co dzień bibliotekarka przechodziła przez Bibliotekę. Oczywiście nie było tu nikogo poza nią. Zazwyczaj siadała w fotelu i oglądała telewizję. Jednak dzisiaj telewizor nie działał. Może jeszcze umie czytać?- pomyślała. Więc może by tak coś poczytać. O tak to dobry pomysł. Tytuł: Jak stworzyć naród. Autor: W I Lenin. Brzmi ciekawie. No i autor wygląda przystojnie.

 

No i po 10 godzinach :confused:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...0f33d45a9be588

Edytowane przez Bacry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

obniżyłbym kamerę. przy tym kadrze głowa bibliotekarza(-rki) styka się ze ścianą i ciężko w sumie określić, z jakiej wysokości "patrzymy".

fotel nie za duży, skoro nogi na takiej wysokości? :)

 

sama biblioteka robi świetne wrażenie, tylko czekać, aż ta wielka przestrzeń wypełni się książkami! to znaczy my czekamy, ty się męczysz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tym razem Bibliotekarz (bibliotekarka) podczas awarii TV sięgnęła po którąś ze swych książek..."

 

Koniecznie niech to będzie młoda bibliotekareczka. Szatynka w sweterku w serek i kanciastych czarnych okularach. Wiem, wiem…. Taki mój mały fetysz.

p.s. powodzenia, zapowiada się ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że uda mi się zrobić właściwą bibliotekarkę ;)

tak na szybko jeszcze suchotnik w fotelu. Ustawienie kamery będzie troszkę zmienione (opuszczona kamera podniesie głowę powyżej linii horyzontu ale to jeszcze zobaczymy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak! I żeby jeszcze miała pod ubraniem lateksową bieliznę i gdzieś pejcz w zanadrzu, a na twarzy niech ma skórzaną maskę z czerwoną piłeczką i dopiero na to kanciaste okulary. Do tego buty na pół metrowej spilce.

A za nią Kermit Żaba siedzi i mówi: Oh yeah! Eat that sh** ;)

Edytowane przez Leru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam teraz dostępu do sceny ale jak tylko będę mógł podam rozmiary książek (jak je robiłem chyba robiłem według cm w formacie A4 ale w trakcie walki ze sceną mogłem coś nakręcić. Volumetryczne światło będzie bardzo ciężko zrobić bo scena jest w vray'u a on nie bardzo wspiera takie cuda. No i nie wiem czy starczy mi czasu. Najgorsze jest, że materiał kolumn ciągle mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni update wnętrza. Książki faktycznie troszkę za duże wyszły niektóre więc pozmniejszałem. Teraz muszę na szybki szkielet w ciało oprawić. I pytanie odnośnie vraya. Strasznie się ziarni skóra na fotelu. Co prawda Reflection glossiness jest dość duże ale zwiększyłem ilość Subdivs do 16. Co ciekawe kiedy renderowałem fotel bez biblioteki (z samym skay'em nie było takiego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałdy nie mają być pod biustem, tylko na materiale między piersiami, tam gdzie ten materiał napięty piersiami wisi w powietrzu. Tak jak u tej pani: http://www.kiristeeledesigns.info/images/designs/KSS17_KSS06.jpg

W skarpetach za bardzo wystają palce, skarpety to powinny bardziej przykrywać.

Ogólnie bibliotekarka ładnie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie uwagi do realizmu sceny: książki są wszystkie strasznie podobne - te same formaty, grubości, tak samo kolorowe, mnie się to przynajmniej bardzo rzuca w oczy i wygląda sztucznie.

I co do architektury - jak na moje oko nadproża przy wejściach w stronę półek są strasznie cieniutkie - trochę papierowe.

Poza tym z niecierpliwością czekam na bibliotekarkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o poziome belki łączące filary, pod którymi przechodzi się w stronę półek z książkami. Rozumiem, że mają być kamienne, a ich grubość sugeruje raczej coś dużo lżejszego i nie wygląda to naturalnie.

Jeśli chodzi o książki, to jak najbardziej się zgadzam, że nie powinny być zbyt kolorowe. U Ciebie wszystkie są nowiutkie, a biblioteka stara (bądź co bądź dzieł zebranych Lenina też się już raczej nie wydaje). Krótko mówiąc im bardziej zróżnicowane będą te książki i najchętniej jak najstarsze, tym realniej to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miałem dołożyć blende ale no cóż. jeszcze paru szczegółów zabrakło, parę jest nie dorobiony :( Szczerze się przyznam, że do czwartku rana byłem przekonany, że bitwa kończy się w piątek i tak niestety musiało zostać. Może jak znajdę odrobinę wolnego czasu dorobię 'niedorobione'

Edytowane przez Bacry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności