Skocz do zawartości

[SSAT]: Umysł szaleńca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Przez tydzień wahałem się nad różnymi pomysłami. Większość tego, co wymyśliłem była zbyt skomplikowana i zapewne poległbym podczas realizacji. Dlatego postanowiłem do maksimum uprościć pomysł i przekaz swojej pracy. (Koncept zbliżony do pomysłu kolegi Enigmus)

 

Praca ma przedstawiać szarpiącego się w kaftanie bezpieczeństwa człowieka, zamiast głowy/na głowie będzie miał śnieżący telewizor z przebijającym się grymasem twarzy szaleńca. Scenę będzie można odczytać dwuznacznie; do obecnego stanu, pacjenta doprowadziła awaria telewizora, a jednocześnie śnieżący telewizor będzie obrazował stan umysłu tego człowieka.

 

0001.jpg

Edytowane przez Zufik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fajny pomysł - z resztą jak każdy. Ja zrobiłbym ciemne tło, na którym byłyby rozmazane sceny z jakiegoś filmu - ale to twoja praca, więc na pewno masz inny pomysł. Życzę powodzenia w bitwie.

 

PS: Jak kolega wyżej wspomniał masz źle zatytułowany wątek. Dopisz przed "SSAT:"

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Ja zrobiłbym ciemne tło, na którym byłyby rozmazane sceny z jakiegoś filmu."

PS: Jak kolega wyżej wspomniał masz źle zatytułowany wątek. Dopisz przed "SSAT:"

 

Pozdro

 

W założeniach w tle miała być brudna cela z DOF, ale to jeszcze nic pewnego.

p.s. Już poprawiłem temat. Jestem ostatnio rozkojarzony zapomniałem dodać SSAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudna cela... też dobry pomysł. Już to sobie wyobrażam, koleś klęczy, wszędzie brudno i wilgotno, a jedyne światło wydobywa się zza krat. Ciekawe jak to wyjdzie.

 

PS: Sorry za dubel tamtej wiadomości. Nie wysyłałem dwa razy, a dodały się dwa identyczne posty - dziwne, ale już jeden skasowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności