Skocz do zawartości

[SSAT] o ja cierpie dole!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

opis pracki.

 

O ja cierpie dole!!!

...Wyświetliwszy niekorzystne wyniki, telewizor zostaje trafiony żelazkiem przez panią Maye Alias.

Urwana przez nagle naprężony kabel od żelazka głowa kotka przewraca akwarium,

wypadająca mokra rybka robi zwarcie na przygotowywanej wcześniej bombie "pokojowej".

...Nieszczęśliwie pod budynkiem niejaki Max Autodesky dowódca grupy patrolowej oddalił się

od niej ciągnięty przez "szperacza" na którego spada wyrzucony siłą eksplozji telewizor.

Widok miażdżonego ulubieńca kompanii wyzwala w kapitanie chęć mordu!

Wpada do podniszczonego wybuchem mieszkania, poślizguje się na zakrwawionym kotku,

upadając naciska spust karabinu odstrzeliwując sobie lewą nogę która trafiając w głowę

ranną właścicielkę mieszkania zabija ją na miejscu.

Przyssawszy się do kikuta nogi druga rybka zakaża ciało mundurowego.

Po dwóch dniach z okrzykiem "o ja cierpie dole!!!" kapitan umiera.

 

The choke is on me

...Having displayed unfavourable scores, the telly gets hit by Ms Maye Alias with an iron, the extenion cord of which suddenly toutenes and beheades the kitten, the head knocks over the aquarium and slings the fish in the air, which having landed on a home made bomb lets it off...

...Unluckily, a Max Autodesky, the commander of a reconnaissance party wanders off from his subordinates being pulled away by his coursing dog, on the back of which the explosion driven telly finds its landing field.

At the sight of smashed pet, the commander develops an uncontrollable killing rush, storms into destroyed building and slips on the kitten-used-to-be bloodstain... his gun goes off shooting off his left foot, that flings straight at the flat owner killing her on the spot.

Yet another fish creeps to the commander. It attaches to his stump and brings about a terrible infection on the soldier’s body.

Two days later, the captain gurgles: “the choke is on me” and breathes his last...

 

800x600

437ss4.jpg

 

 

 

436bm9.jpg

 

 

 

thpix.gif

Edytowane przez Pilar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model sam w sobie jest naprawdę fajny tylko skoro to z przodu ma być ekranem dlaczego tak dziwnie nagle się załamuje i robi się płaski, myśle że mimo wszystko lepiej jak by był albo cały płaski albo cały wybrzyszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wygląd tych elementów, oryginalny dizajn. Korzystasz z jakiś gotowych konceptów czy sam to wymyślasz? A jeśli sam, to modelujesz na żywioł czy najpierw szkicujesz? Jeśli to drugie, to powrzucaj jakieś rysunki, chętnie bym pooglądał.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami.

Powiedziałam mojemu męzowi, ze wroce o połnocy.

Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty pozniej'- powiedziałam i wybyłam.

Ale. impreza byla cudowna! Drinki, balety, znow drinki, znow balety,

i jeszcze więcej drinkow, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie..

Kiedy wrociłam do domu była 3 nad ranem. Wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi,

a tu słysze tą wscieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy.

Kiedy się zorientowalam, ze moj maz się obudzi przy tym kukaniu, dokonczyłam sama kukac jeszcze 9 razy...

Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaz pijana w cztery dupy,

nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z męzem...

Szybciutko połozyłam się do łozka, mysląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha

Rano, podczas śniadania, mąz zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam,

ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam.

On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego.

Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła.

Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc:

'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'.

Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?'

A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy,

potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O ku..wa!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu,

zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu.

Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie.

A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........

 

60mp3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenna uwaga ale....ornamenty widać bo je pokazałem na zbliżeniach a w docelowej rozdziałce 1600x1200 będą one o wiele mniej wyraźne i już tak nie dają po gałach.

no chyba że się mylę bo w końcu to się na tym nie znam.

236yl1.jpg

1600x1200 całość a to wycinek.

Edytowane przez Pilar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i jeszcze jedno...ważne....skoro ma być zachowany steampunk-owy klimacik to i będzie sporo steam-u w scenie i sporo texturek będzie słabo widoczne :cool:

co swoją drogą daje spore możliwości ukrycia błędów i niedoróbek.

no zobaczymy jak to wyjdzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności