Skocz do zawartości

\"Uśpienie\" ANIMACJA


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

i znowu na łodzi...PIERWSZY SEMESTR na wzorach ASp to piekło..ale wracam do świata żywych..

hmmm.. wrzucam tu zajawki do mojej animacji..\"uśpienie\" projekt ma mieć około 5 minut.. na razie wrzucę charaktery..jeszce nie skończone..chciałbym znać wasze opinie..

 

comment please..

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wkrótce wrzucę fragment storyboardu..to trochę wyjaŚni... może wrzucę też trochęplemnerówi scen z animacji.. ale nie chciałbym do końca pozbawić was niespodzianki... dzięki za odwiedziny i komentarze...pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi morfami to była tylko taka próba gruntu..własciwe morfy zabiorę się dopiero jak skońzczę model i teksturki.... może na kościach mimikę oprę..dzięki za uwagi.....aha \"efect świecenia\" to po prostu filtr w wideo poscie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fabuły wkrótce wrzucękawałek storyboardu... na razie cały czas modeluję i teksturuję.. a teraz na zaostrzenie apetytu parę szkiców z stotyboardu i 2 renderki ..z materiałem jestem już daleko do przodu ale nie chcę pokazywać zbyt wiele.. bo wszytsko wam popsuję.. pozdrawiam ..

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle ładna praca ,tylko paluszki u nóg cosik poszarpane oraz kostki za mocno szpiczaste ale to napewno poprawisz nie mogę się doczekać teksturkizbliżenie latarnika oraz jego zgryzy są bardzo ok

chociaż na taką facjatę to zgryz ma aż za ładny jedyne co zauważyłem to jakaś dziurka na nosie może na kolczyk[lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRASZNIE PODOBA MI SIĘ TEN SZKIC PO PRAWEJ:) ON ŻYJE:)JEŻELI ZROBISZ TAKIE UJĘCIE JUŻ Z TEKSTURKAMI, MROCZNYM ŚWIATŁEM I JAKIMŚ CIEKAWYM TŁEM TYPU NIE ZAPUSZCZAJ SIĘ TU W NOCY NO BĘDZIE REWELKA:):D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc faktycznie ciekawie...!

Podobaja mi sie szkice (widac nie tylko mi), sa takie... proste, a zarazem bardzo fajne, z charakterem. :)

Model narazie tez swietnie sie zapowiada.

Czekam na updaty...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dopiero arty!!!

Mam pytanko: czy wszystko było tabletem rysowane czy to łączenie technik tablet+ołówek(ew.kredka)??

Latarnia pierwsza klasa (tylko ta beczka mi nie pasuje może dlatego że jeszcze nie oteksturowana).

Zapowiada się wypasiona pracka - aż chce się tu zaglądać :)

...no i proszę o więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super !!! nie mogę doczekać się połączenia wszystkiego

w jedną całość to będzie rewelka.Sith kogo jak kogo ale twoje prace uwielbiam obserwować:)czekam na kolejne updaty robi się coraz bardziej ciekawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności