Skocz do zawartości

dark & deadly demon from the pit of the damned. :P


darkelf

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zajalem sie znowu teksturka :P... tym razem sama glowa bo nie chce mi sie partolic calego modelu... w sumie nie za bardzo mi wyszla, ale tekstura jest tutaj wazna... otoz:

1poz.jpg

2poz.jpg

i tekstura jakby ktos chcial mi pomoc, bo pewnie duzo jest zle.

tex.jpg

oczy sa dorabiane na szybko, wiec nie oceniac tego akurat prosilbym :)... i czy ostrosc jest wystarczajaca?

acha, i jeszcze kolor twarzy czy gut ;)...

 

dzieki z gory za belty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siema ziom

moim skromnym zdaniem moglbys sie powbawic w wieksze nierownosci (jakies blizny po poparzeniach , zadrapania po wylazeniu z grobu :) cera (?) powinna byc bardziej \"ziemista\" grudy syfy zgniliznai gangrena :)

nike wkleje ci linkow do zdjeci czegos takiego bo wlasnie koncze sniadanie ale wiesz co chodzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... panowie, on nie ma wygladac jak demon a co dopiero wychodzic z grobu :|... to taka po prostu glowa, cwiczenie powiedzialbym... ftorek - pobawic sie kolorem, czyli dodac inne barwy - nie rozmiem... czesto to slysze, ale raczej w pracach 2d,a nie w teksturach... noa le coz, nie znma sie :D... z oczami sie zgadzam aczkolwiek musze przeczytac jakies tutki n ten ttematt... poki co prosilbym aby nie patrzec na niego jak na urzednika :| ani tym bardziej potwora wstajacego z grobu... co do tych blizn syfow itd... to raczej kiepsko by to wyszlo, gdyz tekstura jest odbijana lustrzanie a raczej symetryczne blizny i gangreny w gre nie wchodza :)... mimo to dzieki za komentarze.

widze zze moj post o tym, ze nik tnie pisze zadzialal hehe... dzieki raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diwna ta głowa.

szczególnie drażnią mnie oczy takie szparki nie ludzkie moim zdaniem powinny być bardziej okrągłe. zmarszczki sa tak w nietypowych miejscach że ogólnie nie trzyma się to kupy. Ogólnie kontrast jest za mały pryszcze przyklejone jak u pana Kleksa, usta pociągnął bym innym kolorkiem bo sa nijakie może fiolet lub cos podobnego.

Niestety nie podoba mi się. Acha i dziwnie nos wygląda jak dziób u ptaka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... staralem sie(robilem jak najlepiej potrafie), jednak robienie postaci bez zalozen, ot tak nie jest dobre... na poczaktu mialem zrobic czlowieka, potem oczy czerwone i zmarszczki a na koncu jakas krew :)... zobaczymy jak mi wyjdzie z zalozeniem...

PS.nie wiem czemu sie tak cieszysz ftorek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś poradzić to zaczynaj od koncepcji ja się wpakowałem na cyborgu swoim że koncepcja była w 2 częściach na jednej były nogi na 2 reszta chyba z 10 zmian później robiłem żeby coś z tego wyszło. Koncepcja jest bardzo ważna i naprawdę oszczędza czas.

Referencje też bardzo się przydają w tym przypadku przydał by się jakiś wysuszony dziadek żeby popatrzeć sobie jak się zmarszczki rozkładają.

Pozdrawiam,

SODA

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności