Skocz do zawartości

Webdesigner - Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Umieszczam ogloszenie w imieniu mojego bardzo dobrego znajomego. Wszelkie pytania, watpliwosci itp, prosze kierować bezposrednio do niego.

 

Ogloszenie orginalne mozna znalesc pod:

http://talen.jogger.pl/2008/08/10/oferta-pracy-webdesigner-oraz-webdeveloper/

 

pozdrawiam

mirach

 

---------

 

Webdesigner

 

Tick.pl - nowy startup portalu typu social shopping poszukuje osoby na stanowisko Webdesigner. Zapraszamy do współpracy przy ciekawym projekcie, który ma zmienić obliczę polskiego (i nie tylko) rynku e-commerce. Zapewniamy ciekawe wyzwania, miłą atmosferę pracy, wynagrodzenie zależne od umiejętności i gwarantujemy zdobycie doświadczenia przy tworzeniu dużego portalu.

 

Wymagania:

 

* bardzo dobra znajomość CSS,

* bardzo dobra znajomość JavaScript (jQuery, Prototype),

* dobra znajomość standardów W3C oraz dobrych praktyk tworzenia serwisów internetowych,

* umiejętność tworzenia szablonów na postawie przygotowanej grafiki,

* znajomość systemów kontroli wersji (CVS, SVN).

 

Mile widziane:

 

* umiejętność pracy w zespole,

* otwarty umysł,

* gotowość podejmowania nowych wyzwań.

* prowadzenie bloga o tematyce szeroko pojętego tworzenia serwisów internetowych,

* posiadanie konta w serwisie społecznościowym dla profesjonalistów (LinkedIn, Profeo, Goldenline, Link2u).

 

Oferujemy:

 

* startupową atmosferę,

* pracę przy ciekawym projekcie,

* dobre wynagrodzenie (silnie zależne od umiejętności),

* nowe, ciekawe doświadczenie,

* pracę twórczą, a nie odtwórczą.

 

Ilość wakatów: 1

 

Dodatkowe informacje:

Praca w biurze zlokalizowanym w okolicy Rynku Dębnickiego w Krakowie.CV zawierające informacje o zrealizowanych projektach prosimy kierować na adres: [email protected], z dopiskiem: "[Tick.pl] Webdesigner". Planowany termin rozpoczęcia projektu, to pierwsza połowa września.

 

Prosimy o umieszczenie poniższej adnotacji do przesyłanych dokumentów: Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.

 

Zgodnie z zasadą networkingu - ogłoszenia zamieszczam najpierw tutaj. Jeśli ktoś byłby zainteresowany - zapraszam do przesłania CV. Jeśli ktoś zna kogoś, kto byłby zainteresowany, to bardzo proszę o przekazanie informacji.

 

Wynagrodzenia świadomie nie podałem, ponieważ zależy ono od zespołu który uda mi się stworzyć - mam określone fundusze na projekt i dzięki temu mogę zaoferować dobre warunki osobom, które posiadają duże doświadczenie.

 

Informacja dla studentów

 

Moim założeniem jest praca w pełnym wymiarze godzin, ale sam byłem studentem i wiem, że można pogodzić pracę ze studiami w trybie dziennym - choć nie jest to prostę. Jeśli uważasz, że jesteś dobry/dobra, to prześlij swoje CV - zakładam możliwość pracy w taki sposób, aby można było ją pogodzić ze studiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności