Skocz do zawartości

3D display technology


Falcrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no tego typu sprzet moglby sie przydac... dal by sporo nowych mozliwosci... ale niestety nie na tym poziomie ktory jest obecnie dostepny -> na zdieciu widac ze jakosc wyswietlanego obrazu nie jest najlepsza ;-(... nie mam czasu czytac pelnego opisu tego \"projektora\" ale mocno mi sie wydaje ze obras jest wyswietlany na szybko wirujacej plaszczyznie co raczej niezapewnia wysokiego komfortu ogladania... ale dobrze ze sa prowadzone prace nad czyms takim... moze dzieki temu za pare lat jak ktos uslyszy haslo \"telewizor plazmowy\" zareaguje tak samo jak my dzisiaj na tekst o jakims \"czarno-bialym\" czyms z ery naszych dziadkow ;-D... pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki zawsze sa trudne...To tak jak rozwój procków...(486, P166MHz, PII 300MHz, P IV 3,o6 GMhzi tak dalej ), aż osiągnie się bardzo dobry rezultat...

Ale jaki byłby konfort pracy (modelowania) !! Aż ślinka mi leci na samą myśl...:)

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropne. Texturowanie wszystkich stron obiektów:] Ehhh... lepiej zeby to zostało na zawsze w fazie testow:D Widziałem jeszcze gdzieś iną wersję takiego projektora, ktora tworzyłe obraz na czymś w rodzaju drobnej mgiełki. Ale to wyświetlało tylko kontury obiektow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności