Skocz do zawartości

ChC.4: Adventure Movie Poster by atheg


atheg

Rekomendowane odpowiedzi

No i koniec.

 

Mialem naprawde szalona ilosc frajdy z tego tematu i ciesze sie, ze doprowadzilem go do konca (tak nazwijmy ten etap z braku lepszych okreslen).

 

Dodalem sporo wrzutow zeby jak najbardziej zblizyc obrazek do plakatu. Ponizej jest link do lepszej wersji obrazka gdzie bedzie mozna sie uwazniej przyjrzec detalom :)

 

Pomysl to jak juz pisalem "Romans przygodowy w realiach quasi napoleońskich. Dzielny bohater szukając skarbu na tyłach nieludzkiego wroga znajduje miłość."

I tak w role Nieludzkiego Wroga wcielila sie Bestia pod tajemniczo brzmiacym imieniem i nazwiskiem: Franclin Delano Bad czyli w skrocie Bestia. Piekna to Leokadia Cudna. Bohater wzorowany na polskiej kawalerii z okresu Ksiestwa Warszawskiego to Jan Dobry.

 

Pracowalem w PS3.

 

A oto efekt finalny:

PLAKAT_ULAN2.jpg

 

A tu link do wiekszego obrazka:

 

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/PLAKAT_ULAN1.jpg

 

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i uwagi.

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche później niż się spodziewałem zamieszczam szkice do konkursowej bitwy. Mam nadzieję, że zdążą nabrać kolorów i że ja się wyrobię do końca konkursu.

 

Roboczo nazywają się Dobry, Zły i Ładna :) Mam nadzieję, że wam się spodobają. A mój pomysł na film to romans przygodowy w realiach quasi napoleońskich. Dzielny bohater szukając skarbu na tyłach nieludzkiego wroga znajduje miłość :)

 

dobry:

 

dobry.jpg

 

zły:

 

zly.jpg

 

ladna:

 

ladna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka i kolorki skladaja sie na fajny klimacik :). Orobine mozna by oswietlic postaci miejscami bardziej kontrastowym swiatlem, aczkolwiek nie wiem, czy nie popsulo by to tego nastroju wlasnie :). Dokonczony mundur na pewno wiele da jesli chodzi o prawa strone kadru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za sugestie. Zastanawiam się nad tym pomyslem z podmiana goscia na koniu na jakas mini scene... moze sprobuje, chociaz teraz ta jego sylwetka nienajgorzej mi kontrapunktuje kompozycje.

 

I dzieki wielkie dla autora tematu. Mam z tym mase fantastycznej zabawy.

 

Update i troche typografii:

 

typografia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zdaze z poprawkami do plakatu jesli chodzi o warstwe wizualna, zostaje tak jak jest. Ale... zawsze jest cos do poprawienia.

W pierwszym poscie finalne dzielo i link do wiekszej wersji.

Dziekuje wszystkim za uwagi i zainteresowanie.

 

Do nastepnej bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności