Skocz do zawartości

Fotografia: KAMILOS


kamilos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsze zdjęcie bardzo ładne, naturalne, z przyjemnym światłem. Numer 2. ani nie zachwyca ani nie odrzuca ot po prostu profil ładnej kobiety. Trójka fajna ale tutaj trochę pomarudzę;P Moim zdaniem na takie ujęcie kadr jest zbyt ciasny, wielkie przeciwsłoneczne okulary, burza rozwianych włosów, błyaszczący kolczyk w prawym uchu modelki i skryty w cieniu w lewym uchu a do tego białe futro które bardzo mocno kontrastuje z włosami które przechodzą w okolicach wspomnianego ubrania w czarną plamę. Wszystko to tworzy chaos który sprawai, że nie do końca wiem na czym się tu skupić a nawet jeśli wiem to nie za bardzo mogę. Kolejny minus to trzy palce w prawym dolnym rogu kadru. Wydaje mi się, że lepiej byłoby pokazać albo całą dłoń albo nie pokazywać jej wcale. Moim faworytem byłaby zdecydowanie piątka gdyby nie jeden feler w postaci prawej ręki modelki schowanej pod płaszcz. Rękaw jest tak ośiwetlony, że sprawia wrażenie jakby modelka tej ręki wogóle nie miała:( Ostatnie zdjęcie jest mocne, świetnie sprawdziłoby się w roli okładki na płytę cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się zdjęcie pierwsze - minimalnie przeszkadza dłoń na pierwszym planie ale można ją puścić w niepamięć, bo ogólnie zdjęcie jest przepyszne w odbiorze.

 

Co do drugiego zgadzam się w pełni z Siepaczem.

 

Natomiast uważam, że trzecie jest słabe. Wiem, że takie też ktoś musi robić ale kojarzy mi się z kiczowatą sesją zdjęciową do sprzedaży okropnych części garderoby na aukcjach allegro. Po innych zdjęciach widać, że stać Cię na więcej, dlatego ja mówię - ble :)

 

Czwórka jest okej, taki ciasny kadr mi podchodzi. Interesująca twarz.

 

W piątce popieram znów Siepacza. Ukryta ręka wygląda nawet troche groteskowo. I myślę, że jednak wypadałoby doświetlić drugą połowę twarzy.

 

Szóstka ma fajny dynamiczny kadr i oświetlenie, obróbkę wykonaną ze smakiem, tworzy zgraną całość i też bardzo mi się podoba.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, jest to pierwsze forum na ktorym wkoncu moge zobaczyc konstruktywne posty! dzieki za to :)

 

tweety, dzieki za mily komentarz i przywitanie.

 

Siepacz, rzeczywiscie 5 jest zbyt ciemna w niektorych miejscach i dlatego efekt braku prawej reki. jak teraz sie temu przykladam to rzeczywiscie dziwnie to wyglada :/ popracuje nad ta fotka jeszcze raz po powrocie do Polski. dzieki za opinie :)

 

tymus, tak, dobrze Ci sie kojarzy ;)

 

latarnik, 4 to autoportret :D 5 tak jak piszesz, lampa po drugiej stronie na doswietlenie by pomogla. juz nie pamietam dokladnie jak to bylo ale mialem chyba wtedy do dyspozycji tylko jedna lampe :/

 

dzieki wszystkim za opinie i prosze o wiecej :) inwestuje teraz w nowy sprzet a wiec napewno bede wrzucal nowe rzeczy aby poznac opinie Waszego fourm.

 

pozdrawiam!

 

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności