Skocz do zawartości

ChC.4: Adventure Movie Poster by miriam


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

heh aż jakoś tak dziwnie ;), dawno żem nic nie smarował, więc może się tym razem przyłączę.

 

na początek dość luźny pomysł bez składu i ładu, nawet nie szkic, a sama idea, być może mocno naciągana ale w końcu to film ;). A że niestety i produkcja nisko budżetowa więc również i plakat robiony niskim nakładem pracy ;). Tytuł roboczy filmu, M.R.O.K. (mizerna robota obywatela kostki).

 

sp00058a01ta6.jpg

 

 

//Pozdr.

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

prrrszalony jak mawiają starzy mędrcy głodnemu to i chleb na myśli :), natomiast odnośnie tego czegoś co przypomina szablę to do końca jeszcze nie powiedziane że zostanie. Wygląda to jak wygląda ;) może wkrótce będzie coś nieco więcej.

 

//Pozdr.

 

Edit: Step 2 mniej więcej wyklarowany pomysł i czas się wziąć za szkic.

 

sp00058a02nr0.jpg

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w życiu czas biegnie na robocie a na przyjemności go już niestarcza. ;).

Z uwagi na fakt, iż Kolega Ortheza mnie nieco uświadomił iż to nie ma być horror :], nie oczekiwana zmiana przyniosła inny motyw, który mi się nasunął być może jeszcze zdążę.

 

Choć przyznam się szczerze że wolałem poprzednią wersję, to niestety Zasady są jasne :(.

 

 

WIP.

sp00058a03ab3.jpg

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn niestety niezależnych ode mnie, muszę tym razem odpuścić :(. Jak to mówią sądny dzień dziś nastał.

 

Wrzucam to co udało mi się jeszcze dziś dowojować i powodzenia Wszystkim do zobaczenia następnym razam.

 

sp00058a03baao8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności