Skocz do zawartości

Info: Spotkanie tematyczne dla wizualizatorów/designerów/architektów wnętrz


Synthax

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo spontanicznie przyszedł mi do głowy pomysł zorganizowania mini konferencji związanej z szeroko pojęta tematyką architektury wnętrz i wizualizacji z istotnym naciskiem na te druga. Mógłbym spróbować zająć się kwestiami organizacyjnymi i promocyjnymi tego przedsięwzięcia. Zalezy mi na tym abyśmy mogli sie spotkać i podyskutowac, podsumować tendencje związane z wizualizacją i wnętrzami. Polski design ma sie coraz lepiej więc może czas nadac myśli jakiś kształt.

 

Chciałbym aby spotkanie udało sie zroganizować zupelnie bezpłatnie i najchętniej w Stolicy. W zależności od ilości chętnych zajabym sie znalezieniem odpowiednio natchnionego miejsca dobrego dla zorganizowania analogicznego spotkania do metaforycznie potraktowanych saloników z minionej epoki, w których omawiano istotne prądy intelektualne oraz gdzie w dyskusjach na żywo ( forum to jednak nie to) rodziły się ciekawe pomysły

 

Kto z Was byłby zainteresowany?

 

CZekam na ewentualne sygestie. Zwracam jednak uwagę na zachowanie pewnego klasycznego charakteru spotkania i w penym porządku temztycznym. Może uda się zaprosić ciekawych gości

 

Proponowany przez mnie termin to początek pażdziernika lub listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł dość fajny. Wydaje mi się jednak że zbyt lajtowo podchodzisz do tematu. Myślę że bdyby znalazło się kilku zdecydowanych, zapalonych organizatorów, można by było ustawić bardzo fajną imprezę.

 

Może uda się zaprosić ciekawych gości

Na forumowy zlot raczej się nie uda. Na zorganizowane warsztaty napewno tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto popiera inicjatywe i jest zainteresowany ewentualnym przybyciem niech postwi prosze "+" na końcu wypowiedzi.

 

Jeśli bedzie zaintereresowanie tematem 'lajtowa' koncepcja przerodzi sie w realizacje.

 

Umieszczam temat w tym dziale, poniewaz zlezy mi na udziale i wymianie poglądów pomiędzy ludzmi otwartymi na plastykę projektowania, czyli robiących wizualiacje do swoich projektów oraz fotografujących arch. własną lub innych autorów.

 

Chciałbym aby tematyka dotyczyła sposobów prezentacji. Plastycznego podejścia do kwestii, a wręcz jej artystycznego nacechowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na etapie planowania logistycznego naszego spotkania. Wcześniej miałem na głowe dyplom. Ale teraz jestem po obronie i mam tytuł inżyniera :)

Myśle ze najwygodnejszy bedzie jeden z weekendów końca pazdzernika lub listopada. Jeśli posiada ktoś z Was propozycje tego co moglibysmy wpisac do programu spotkania, bo od tego zależy czy bedzie to jeden dzien czy dwa, prosze o sugestie.

 

Jeśli ktoś kto mieszka w Warszawie jest gotów mi pomóc, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności